افزونه انتقال ابزارک ها در وردپرس + آموزش

سلام عزیزان

گاهی اوقات لازم میشه که اطلاعات یک سایت رو به سایت دیگه انتقال بدیم یا بهتر بگم میخواییم اطلاعات یک سایت یا در سایت دیگر برون ریزی کنیم، شاید به نظر شما انجام این کار زمان بر هستش و باید تمامی اطلاعات رو دوباره وارد کنیم ! ولی ما راه بهتری رو بهتون آموزش میدیم. پس در ادامه با ما باشید تا روش انتقال ابزارک از یک سایت خاص به سایتی دیگر رو با معرفی افزونه Widget Importer & Exporter انجام این کار رو براتون آسون ترش کنیم.

banner-772x250

افزونه Widget Importer & Exporter جیست؟

افزونه ای که بوسیله اون میتونیم محتوای ابزارک ها را از سایت مبداء به سایت مقصد انتقال بدیم، بدون یک کلمه تغییر!! برای انجام این کار باید همه شرایط قالب های سایت مبدا و مقصد یکی باشه ، که از اون شرایط میتونیم به قالب هاش ، تعداد ستون ها ، ابزارک هاش اشاره کنیم. در پست های قبلی آموش انتقال محتوای کامل یک سایت به سایت دیگه ( درون ریزی ) رو آموزش دادیم میتونید از اونم استفاده کنید.

آموزش کار با این افزونه:

  • ابتدا افزونه را دانلود ، نصب و فعال سازی کنید.
  • در قمسمت ابزار ها گزینه Widget Importer & Exporter افزوده میشه ، روی اون کلیک کنید. مانند شکل زیر:

wi

  • با کلیک بر روی گزینه فوق صفحه ی ساده ای ظاهر میشه ( مانند صحفه زیر ) که دوتا دکمه داره یکی Import Widgets و اون یکی Export Widgets که با گزینه اول در سایت مبداء و با گزینه دوم در سایت مقصد کار داریم.

wi2

  • به سایتی که میخوایین ابزارک ها رو از اونجا انتقال بدین برین و این افزونه دقیقا اونجا هم نصب کنید ( یعنی تو هر دوسایت نصب کنید).
  • در سایت مبدا با کلیک بر روی گزینه Export Widgets فایل wie برون ریزی شده رو دریافت کنید.
  • به سایت مقصد برید و روی گزینه Browse کلیک کرده و فایل رو پیوست کنید و در نهایت گزینه Import Widgets رو بزنید.
  • کار تمومه پیغام زیر رو مشاهده میکنید:

wi3

موفق باشید.

دانلود افزونه با لینک مستقیم

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

 

telegram-wpnovin