مقایسه بهترین افزونه های فایروال وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های فایروال وردپرس برای سایت خود هستید؟ افزونه های فایروال وردپرس از سایت شما در برابر حملات brute force و DDoS حفاظت می کند. در این مطلب میخواهیم به مقایسه بهترین افزونه های فایروال وردپرس بپردازیم.

افزونه های فایروال وردپرس

افزونه فایروال وردپرس چیست؟

یک افزونه فایروال وردپرس به عنوان یک سپر میان سایت شما و تمام ترافیک ورودی به سایت شما عمل می کند. این فایروال های تحت وب تمام ترافیک ورودی به سایت شما را بررسی کرده و بسیاری از تهدیدات امنیتی را قبل از اینکه به سایت شما برسد بلوکه می کند.

جدای از بهبود چشمگیر امنیت سایت وردپرس شما، این فایروال های تحت وب به افزایش سرعت سایت و بارگذاری آن نیز کمک شایانی می کنند.

DNS Level Website Firewall – این نوع فایروال ترافیک ورودی به سایت شما را از سرورهای کلود پروکسی خود روت می کند. این به آنها اجازه می دهد تا تنها ترافیک واقعی را به وب سرور شما ارسال کنند.

Application Level Firewall – این نوع فایروال ترافیک ارسال به سایت شما را قبل از اینکه به سایت شما برسد، بررسی می کند اما قبل از اینکه بیشتر اسکریپت های وردپرس بارگذاری شوند. این روش به اندازه نوع قبلی در کاهش بار سرور موثر نیست.

توصیه ای که از سوی متخصصین در این امر صورت گرفته، استفاده از نوع اول است چرا که در آن تشخیص ترافیک واقعی از ترافیک بد به خوبی صورت می گیرد.

آنها این کار را با بررسی و ارزیابی هزاران سایت، مقایسه برترین ها، یافتن botnet ها، شناسایی آیپی های بد و بلوکه کردن ترافیکی که به سمت برگه هایی از سایت شما میروند که کاربران در حالت عادی به آنها مراجعه نمی کنند، انجام می دهند.

نیازی به گفتن نیست، DNS level website firewall به طرز چشمگیری بار موجود روی سرور هاست وردپرس شما را کاهش می دهد که این خود تصمین کننده عدم تنزل سایت و down شدن آن است.

با این تفاسیر بهتر است به بهترین افزونه های فایروال موجود که شما میتوانید از آنها برای حفاظت از سایت خود استفاده کنید، نگاهی بیاندازیم.

 

۱٫ Sucuri

Sucuri پرچمدار امنیت در وردپرس است. آنها DNS level firewall ارائه می کنند و از حملات و تهدیداتی که به سایت صورت میگیرد جلوگیری می کنند و این کار را به خوبی مقابله با بدافزارها و تهیه لیست سیاه انجام می دهند.

تمام ترافیک سایت شما از سرورهای کلودپروکسی آنها عبور می کند و هر درخواست از سوی آنها اسکن می شود. ترافیک قانونی مجاز به عبور است و تمام درخواست های مشکوک از این طریق بلوکه می شوند.

Sucuri همچنین بارگذاری سایت شما را از طریق کاهش بار سرور به کمک بهینه سازی کش، سرعت بخشیدن به سایت و CDN بهبود می بخشد. این سرویس از سایت شما در برابر حملات SQL، XSS، RCE و سایر حملات شناخته شده حفاظت می کند.

راه اندازی فایروال این سرویس بسیار آسان است. کافی است شما یک رکورد DNS A به دامنه خود اضافه کرده و آنها را به کلودپروکسی Sucuri متصل کنید نه سایت خودتان.

قیمت: این سرویس از سالی ۱۹۹٫۹۹ دلار شروع می شود.

رتبه: A+

 

۲٫ Cloudflare

Cloudflare شناخته شده ترین سرویس در این زمینه است و علت آن هم سرویس رایگان CDN آنها است که شامل حفاظت ابتدایی در برابر حملات DDoS است. اما پلن رایگان آنها شامل سرویس فایروال نمی باشد. برای استفاده از فایروال این سرویس شما میبایست پلن حرفه ای آنها را تهیه کنید.

Cloudflare همچنین یک DNS level firewall است که بدین معنی است که تمام ترافیک سایت شما از شبکه آنها عبور می کند. این کار بارگذاری سایت شما را بهبود بخشیده و downtime سایت شما به هنگام وجود ترافیک سنگین را کاهش می دهد.

پلن حرفه ای آنها تنها شامل حفاظت در برابر حملات لایه ۳ DDoS است. برای حفاظت در برابر حملات لایه ۵ و لایه ۷ شما میبایست پلن تجاری آنها را خریداری کنید.

Cloudflare مزیت های خود را دارد که شامل CDN، کش و یک شبکه بزرگ از سرورها است. عیب این سرویس این است که آنها اسکن های application level security، حفاظت در برابر بدافزار، لیست سیاه و اطلاعیه ها و هشدار امنیتی را شامل نمی شوند. آنها همچنین سایت شما را برای تغییرات صورت گرفته در فایل ها و تهدیدات رایج امنیتی وردپرس محفاظت نمی کنند.

قیمت: این سرویس از ماهانه ۲۰ دلار شروع می شود.

رتبه: A

 

۳٫ SiteLock

SiteLock یکی دیگر از کمپانی های شناخته شده برای امنیت سایت است که فایروال، حفاظت در برابر DDoS، اسکن بدافزار و سرویس هایی این چنینی را ارائه می کند.

فایروال این سرویس از نوع DNS level firewall با یک سرویس CDN است که تمام پلن ها را شامل شده و بارگذاری سایت شما را بهبود می بخشد. آنها اسکن بدافزار را به صورت روزانه ارائه کرده و تغییرات مربوط به فایل ها را رصد کرده و بدافزار ها را پاک می کنند.

تمام پلن ها شامل حفاظت ابتدایی در برابر DDoS بوده و حفاظت پیشرفته تر به صورت یک امکان اضافه قابل تهیه است. آنها همچنین به مشتریان خود اجازه می دهند تا نماد SiteLock را بر روی سایت خود نمایش دهند.

آنها همچنین با بسیاری از کمپانی های میزبانی وب همکاری کرده و پلن های ابتدایی خود را به عنوان یک امکان اضافی ارائه می کنند.

قیمت: پلن شتاب دهنده آنها از سالی ۲۹۹ دلار آغاز می شود.

رتبه: B+

 

۴٫ Wordfence Security

Wordfence یک افزونه امنیتی محبوب برای وردپرس است که شامل فایروال داخلی می شود. این افزونه سایت وردپرس شما را برای یافتن بدافزارها، تغییرات فایل ها، حملات SQL و مواردی از این دست بررسی می کند. این سرویس همچنین از سایت شما در برابر حملات DDoS و brute force حفاظت می کند.

Wordfence یک application level firewall است که این بدین معنی است که فایروال بر روی سرور شما درگیر بوده و ترافیک بد بعد از اینکه به سرور شما برسد بلوکه می شود اما قبل از اینکه سایت شما بارگذاری شود.

این راهکار مناسبی برای بلوکه کردن حملات نیست. تعداد زیاد درخواست های بد میتواند موجب افزایش بار بر روی سرور شما شود. از آنجایی که این سرویس یک application level firewall است، وردپرس شامل CDN نیست.

Wordfence شامل اسکن های درخواستی است و در کنار آن خود نیاز میتواند اسکن های زمان بندی شده را انجام دهد. این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا به صورت دستی ترافیک را رصد کرده و آیپی هایی را که مشکوک به نظر میرسند مستقیما از پیشخوان سایت خود مسدود کنید.

برای دریافت application level firewall حرفه ای آنها میبایست اقدام به تهیه پلن پولی بکنید.

قیمت: نسخه ابتدایی این افزونه رایگان است و پلن های پولی انها از سالی ۹۹ دلار آغاز می شود.

رتبه: B

 

۵٫ BulletProof Security

BulletProof security یکی دیگر از افزونه های امنیتی محبوب وردپرس است. این افزونه شامل یک application level firewall داخلی است. امنیت ورود، بکاپ دیتابیس، حالت نگهداری و چندین ترفند امنیتی راه هایی است که از سایت شما حفاظت می کند.

BulletProof security تجربه کاربری چندان خوبی را ارائه نمی کند و بسیاری از کاربران تازه وارد در آشنایی و کار با این افزونه چندان راحت نیستند. این افزونه شامل یک نصب کننده جادویی است که به صورت خودکار فایل های .htaccess سایت وردپرس شما را بروز رسانی کرده و قابلیت فایروال را فعال می کند.

این افزونه فاقد اسکنر فابل برای بررسی کدهای مشکوک بر روی سایت است. نسخه پولی این افزونه قابلیت های ویژه ای نظیر بررسی حملات و فایل های مشکوک موجود در پوشه uploads شما را نیز دارا است.

قیمت: نسخه ابتدایی این افزونه رایگان است. نسخه حرفه ای آن ۵۹٫۹۵ دلار است.

رتبه: C

 

نتیجه گیری

بعد از مقایسه های صورت گرفته بین افزونه های امنیتی موجود وردپرس، عقیده کارشناسان بر این است که Sucuri بدون شک بهترین سرویس برای یک سایت وردپرس است.

این سرویس بهترین DNS level firewall را دارا است و هر آنچیزی که آرزویش را در ذهن دارید برای شما انجام می دهد. فراتر از آن، بارگذاری چشمگیری که شما در سایت خود در اثر استفاده از این سرویس مشاهده خواهید کرد، شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.