استفاده از چت در وردپرس با Author Chat

با سلام

افزونه ای که قرار است آموزش دهیم Author Chat نام دارد.با افزونه ی author chat میتوانید به صورت چت آنلاین ارتباط برقرار کنید.با این افزونه رایگان میتوانید در هر زمان که بخواهید با کابران به صورت آنلاین چت کنید و یا به سوالتشان پاسخ دهید.کاربردش خیلی ساده است و اینکه همه چت ها در پایگاه داده ذخیره می شود. همچنین می توانید پیکربندی تاریخچه چت در پایگاه داده را ذخیره کنید نصب این افزونه را توصیه میکنم. زمانی که در سایتتان چند نویسنده دارید میتوانید با استفاده از این افزونه باهم ارتباط برقرار کنید.

author-chat-01

این افزونه را هم مانند افزونه های دیگر نصب و فعال میکنیم بعد ازفعال کردن گزینه ای به نام Author Chat Options زیر منوی تنظیمات اضافه میشود با کلیک کردن روی گزینه  میتوانید افزونه را تنظیم کنید.

author-chat-02

همانطور که در تنظیمات بالا میبیند,حداکثر روزی که چت ها باید ذخیره بمانند را وارد میکنید.که به صورت پیش فرض روی ۳۰ تنظیم شده است.بعد از ذخیره کردن به منوی پیشخوان, author chat رفته و گزینه چت روم مانند شکل زیر مشاهده میکنید:

author-chat-03

توجه کنیدتمامی چت تا روزی که مشخص کنید باقی میماند وبعد از آن زمان از بین میرود.اگر میخواهید چت را ذخیره کنید میتوانید نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دانلود افزونه با لینک مستقیم

راستی ! با عضویت در کانال تلگرام نوین وردپرس حتی یک مطلب وردپرس را هم از دست نخواهید داد...             عضویت در کانال

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *