بهترین قالب های وردپرس با موضوع نشریات و مجلات

آیا به دنبال بهترین قالب های وردپرس با موضوع نشریات و مجلات هستید؟ برای سایت هایی با موضوع نشریه و مجله، شما به قالبی احتیاج دارید که می تواند آخرین اخبار و وقایع برجسته و مهم را نمایش دهد. در این مطلب میخواهیم به معرفی بهترین قالب های موجود برای سایت های نشریه و مجله بپردازیم که شما می توانید از آنها برای سایت خود استفاده کنید.

قالب های نشریات و مجلات برای وردپرس

راه اندازی یک سایت نشریه یا مجله با وردپرس

بسیاری از برندهای برتر جهانی که شامل انتشاراتی ها و مجلات و سایت های خبری معروف نیز می شوند از وردپرس استفاده می کنند. علت اصلی آن هم راحتی کار با وردپرس، انعطاف پذیری آن و قابلیت سرویس دهی به انبوه زیادی از کاربران است.

۱- Magazine

Magazine

همان طور که از نام قالب پیداست، Magazine قالبی مناسب برای سایت های خبری و سایت های نشریات و مجلات است که به گونه ای طراحی شده تا امکان دسترسی کاربران به آخرین و تازه ترین اخبار را فراهم کند. صفحه اصلی آن از سه طرح سه ستونه، دو ستونه و تمام عرض برخوردار است. شما همچنین می توانید با استفاده از Page Builder طرح دلخواه خود را با ترکیب این طرح ها ایجاد کنید.

علاوه بر این قابلیت ها، این قالب جایگاه های تبلیغاتی آماده ای دارد که شما می توانید با استفاده از Google AdSense تبلیغات دلخواه خود را در آنها نمایش دهید. از دیگر ویژگی های این قالب می توان به تعداد بی شمار سایدبارها، ابزارک های دلخواه، هماهنگی و سازگاری با شبکه های اجتماعی و مواردی از این دست اشاره کرد.

 

۲- Noozbeat

Noozbeat

Noozbeat قالبی مدرن با موضوع خبری برای وردپرس است. صفحه اصلی آن شامل یک طرح شبکه بندی برای نمایش اخبار برجسته است. دارای جایگاه های تبلیغاتی آماده است که می توانید از آنها برای نمایش تبلیغات دلخواه خود استفاده کنید. قالب شامل ابزارک های سفارشی است که قابلیت نمایش محتوا و شبکه های اجتماعی را دارند.

 

۳- Responz

Responz

Responz قالبی شیک و سبک با موضوع نشریات و مجلات است. این قالب اخبار تازه و برجسته را در قالب یک اسلایدر محتوا به نمایش درآورده و به دنبال آن طرح سه ستونه قالب است که سایر اخبار و مطالب را نمایش می دهد.

این قالب شامل ۴ پوسته است و می توان بین حالت دوستونه و سه ستونه آن یکی را انتخاب کرد. علاوه بر آن دارای اسلایدر در هدر و فوتر بوده و از آیکون های شبکه های اجتماعی و دو مکان برای نمایش فهرست پشتیبانی می کند.

 

۴- Public Opinion

Public Opinion

Public Opinion قالبی است که به طور اختصاصی برای سایت های با موضوع نشریات و مجلات طراحی شده است. این قالب مدرن و تمیز شامل یک صفحه اصلی قدرتمند برای نمایش محتوا، جایگاه های تبلیغاتی مناسب برای نمایش تبلیغات، فهرست و بخش نمایش اخبار برجسته است.

شامل طرح های مختلف برای برگه های دسته بندی و بخش نمایش اخبار برجسته در صفحه اصلی است. دو فهرست داشته و از فرم تماس پشتیبانی می کند.

 

۵- Baseline

Baseline

Baseline قالبی قدرتمند برای سایت های خبری و دیگر سایت های محتوایی است. دارای اسلایدری برای نمایش مطالب برجسته بوده و با استفاده از قابلیت مگامنو این قالب می توانید فهرستی پیشرفته برای استفاده راحت تر کاربران از سایت ایجاد کنید.

 

۶- Hive

Hive

Hive قالبی مدرن با سبک مینیمالیستی برای استفاده جهت سایت ها با موضوع نشریات و مجلات است. صفحه اصلی این قالب مطالب شما را در یک شبکه بندی سه ستونه به نمایش درمی‌آورد. خود قالب به صورت خودکار انداه تصاویر را برای نمایش هر چه بهتر آنها در قالب تغییر می دهد.

 

۷- Indigo

Indigo

Indigo قالبی چندمنظور برای وردپرس است که می توان از آن برای سایت هایی با موضوع نشریات و مجلات نیز استفاده کرد. صفحه اصلی آن شامل یک اسلایدر بوده و در ادامه از یک شبکه بندی برای نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی استفاده می کند. دارای دو فهرست در بالای سایت است که در نسخه موبایل به زیبایی تغییر می کنند.

چندین مکان برای استفاده جهت ابزارک داشته و شامل طرح برگه تمام عرض، صفحه اصلی با قابلیت تنظیم و راه اندازی آسان و یک نوار اشتراک گذاری شناور است.

 

۸- Doberman

Doberman

Doberman قالب زیبایی برای سایت ها خبری است که می توان از آن برای سایت هایی که شامل موضوعاتی نظیر سبک زندگی و محتوای مرتبط با سرگرمی است، استفاده کرد. شامل چندین طرح رنگ و امکان مشاهده مطالب بر اساس محبوبیت، برجسته بودن و تازگی است.

امکان هماهنگ شدن با شبکه های اجتماعی را دارا بوده و شامل چندین فهرست و مکان فهرست برای استفاده است. با تمام افزونه های مرتبط با نمایش پست های محبوب هماهنگ بوده و از ابزارک های نمایش تبلیغات و ابزارک اینستاگرام پشتیبانی می کند.

 

۹- Feltmag

Feltmag

Feltmag یکی دیگر از قالب های موجود برای وردپرس در این زمینه است که دارای ویژگی های زیاد و فوق العاده ای است. صفحه اصلی آن قابلیت نمایش هدر تمام صفحه را دارا است که با اسکرول کردن صفحه توسط کاربران به قسمت مطالب هدایت می شود.

از دیگر ویژگی های آن می توان به دو فهرست در بالای قالب، چندین طرح و استایل هدر، آیکون شبکه های اجتماعی و مواردی از این دست اشاره کرد.

 

۱۰- Lenscap

Lenscap

Lenscap با ترکیب تصاویر زیبا و تایپوگرافی به همراه سبک مینیمال، استایلی فوق العاده را برای استفاده سایت های خبری خلق کرده است. حاصل کار هم قالبی است که در تمام دستگاه ها به خوبی قابل نمایش است. صفحه اصلی قالب شامل اسلایدر محتوایی است که دسته بندی ها را نیز نمایش می دهد.

دارای چندین طرح رنگ آماده، لایت باکس برای گالری تصاویر بوده و قابلیت پشتیبانی کامل از ووکامرس را دارا است.

مطالب مرتبط با این نوشته

قالب وردپرس ProtoPress

قالب وردپرس ProtoPress

قالب ProtoPress آخرین قالبی هست که شما به اون نیاز خواهید داشت. این قالب ویژگی های نظیر طرح های چندگانه، محتوای ویژه، سایدبار با قابلیت تنظیم و سفارشی سازی، فهرست پیشرفته، اسلایدر سفارشی و اسلایدر…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

75% تخفیف تکرار نشدنی برای بسته پیشرفته سئو وردپرس [بهترین ابزار برای صعود به صفحات اول گوگل]
هم اکنون خرید کنید!