کلمات کلیدی بهتر با ۴ نکته ی مهم در زمینه ی ساخت کلمات کلیدی

کلمات کلیدی بهتر با ۴ نکته ی مهم

کلمات کلیدی بهتر

کلمات کلیدی بهتر

سلام به دنیا ی وردرپرس 🙂

شاید در قدم اول تولید کلمات کلیدی بسیار راحت و آسان به نظر برسد اما وقتی که شما به عنوان یک نویسنده شروع به تولید محتوا می کنید شاید سردرگم شوید و نتوانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید شاید کسانی که نویسنده هستند درک کنند جه می گویم

اما شما باید در اینترنت اهداف محتویتان را ترسیم کنید و کلمات کلیدی متناسب با آن را انتخاب کنید. باید بگویم که همیشه ما نباید در محتوایی که تولید می کنیم از کلمات کلیدی کلی استفاده کنیم برای مثال من مقاله ای درباره ی موفقیت در سئو می نویسم نباید محتوا ی خودمو با کلمات کلیدی کلی مثل سئو و … سئو کنم.

اگر هم می خواهید بر روی کلمات کلیدی کلی کار کنید باید در این زمینه بسیار خوب کار کنید تا بتوانید موفق شوید.

مشتریان هدف خود را بشناسید

این موضوع در قدم اول بسیار مهم است که آن را باید رعایت کنید شما باید زبان محتوای خودتان را برای مشتری قابل فهم کنید که مورد توجه همگان قرار گیرد و اگر شما در یک زمینه ای فعالیت می کنید سعی کنید رو کلمات کلیدی مرتبط با همان موضوع کار کنید تا بتوانید موفق شوید.

سئو یا همان بهینه سازی یک نوع بازاریابیست. در بیان ساده ، کلمات کلیدی و محتوای ما باید مشکلات و ابهامات مشتری را برطرف کند.

فکر خودتان را فراتر از روش های قدیمی جلو ببرید

ربات ها و موتور های تولید محتوا یکی از بهترین ابزار ها برای تولید کلمات کلیدی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. این ابزار به شما کمک بسیار شایانی در زمینه ی تولید محتوا و ساماندهی آن ها می کند.

نرم افزار های جامعه شناسی که طراحی شده بسیار به شما کمک می کنند که بتوانید افکار کاربرانتان را بشناسید و از آن ها استفاده کنید برای مثال اگر شما یک محتوایی تولید می کنید و بر روی موضوعات مختلف کار می کنید می توانید با مراجعه به نرم افزار های جامعه شناسی بتواید افکار کاربرانتان را با مراجعه به این پست ها و هشتگ هایی که درباره ی این موضوع تگ کرده اند را ببینید و با افکار آن ها آشنا شوید و بتوانید متوجه شوید که چه کاری و چه چیزی آن ها را به وجد می آورد.

برای اینکه بتوانید این کار را بکنید می توانید از ابزاری به نام  Social Searcher استفاده کنید که با این ابزار شما آخرین پست ها، کاربران، بازخورد ها و حتی هشتگ ها و کلمات مرتبط مد نظرتان را پیدا کنید. تنها کاری که شما باید بکنید وارد کردن کلمات کلیدی و انتخاب منبع و نوع پست است.

یکی دیگر از ابزارهای فوق العاده ای که در اختیار شماست Seed Keywords می باشد. این ابزار این امکان را به شما می دهد که درباره ی موضوع خود جستجو کنید و لیست کلمات کلیدی خود را تولید کنید و حتی آن را برای دوستان خود بفرستید. این ابزار برای سخت ترین و پیچیده ترین مشاغل هم بسیار مفید است و می توانید به سادگی کلمات کلیدی دلخواهتان را پیدا کنید.

عمق منظور کاربران و متور های جست جو را بندانید

تا به اینجا کلمات کلیدی و مشتریان خود را شناختیم و حالا قدم بعدی این است که بخواهیم این منظور هم برای موتور های جست و جو و کاربران قابل فهم کنیم برای مثال ما دو موضوع خرید و اگاهی را مورد بررسی قرار می دهیم و برای این دو موضوع تجارت قهوه را سرچ می کنیم حالا می توانید ببنید که گوگل هم به ما سایتی معرفی می کند که می توانیم در آن قهوه خریداری کنیم و سایتی به ما معرفی می کند که می توانیم در آن اطلاعاتی از تجارت قهوه را بدست آوریم در نتیجه می توانید متوجه شوید که منظورم این است که اگر ما اطلاعاتی در مورد تجارت قهوه در اختیار کاربران می گذارید نباید محتوای خودمان را کلمات کلیدی تجارت قهوه سئو کنیم زیرا اصلا با زمینه ی کاری و محتوا ی ما مرتبط نیست.

کلمات کلیدی بهتر

در این مثال، اگر هدف کار شما کلمه کلیدی “از بین بردن علف هرز” باشد، شما باید صفحه ای تولید و بهینه سازی کنید که نیاز کاربر برای به دست آوردن اطلاعات در این زمینه را بر طرف کند. ابزار و روش های دیگر زیادی برای تعیین نوع مطلب و محتوای شما وجود دارد. از جمله ی این ابزار ها می توان به SEOToolSet, SEMRush, Ahrefs اشاره کرد.

کلمات کلیدی بهتر
کلمات کلیدی بهتر

از کلمات کلیدی به سوال برسید

کاربران معمولا سوال های خود را در اینترنت جست و جو می کنند که شما باید محتوای خودتان را جوری تنظیم کنید که کاربران در آن محتوا بتوانند به جواب سوال خودشان برسند.

یکسری ابزار هایی هستند که سوالات کاربرانی را که در اینترنت جست و جو می کنند را نمایش می دهد اما این ابزار ها به زبان فارسی ارائه نمی شوند شما باید با کاوش و تحقیق سوالات و دغدغه های روز کاربران را بشناسید تا محتوای خودتان را با آن پرسش ها سئو کنید.

مطالب مرتبط با این نوشته

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

تا به حال با خطای “Failed To Load Resource” در ابزار inspect elements مرورگر خود مواجه شده اید؟ مشکلی که برای بسیاری از کاربران وردپرس وجود دارد این است که چه فایلی به خوبی بارگذاری…

2 دیدگاه تاکنون ثبت شده است ، نفر بعدی شما باشید!

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.