اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی یکی از وظایف مدیران سایت ها می باشد که باید به نحو احسن صورت گیرد؛ زیرا اشتراک گذاری مطالب چندین فایده برای سایت شما خواهد داشت که مهم ترین آنها رعایت یکی از فاکتور های بسیار مهم سئو می باشد که رتبه سایت شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد. مزیت دیگری که شبکه های اجتماعی دارند، اطلاع از جدیدترین اخبار و مطالب منتشر شده در سایت برای دنبال کنندگان شما در آن شبکه ها می باشد که بسیار مهم است. اشتراک گذاری دستی مطالب در شبکه های اجتماعی با توجه گستردگی و زیاد بودن شمار آنها، ممکن است کاری خسته کننده و وقت گیر باشد که خوشایند نیست! به همین دلیل بسیاری از سایت ها از ابزار های اشتراک گذاری خودکار استفاده می کنند تا در کمترین زمان ممکن در تمامی شبکه های اجتماعی مطالب خود را منتشر سازند. در این مطلب قصد معرفی افزونه وردپرس را داریم که توسط آن قارد به اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی خواهید بود. در ادامه با ما و آموزش اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس همراه باشید.

اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی با Blog2Social

اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی با Blog2Social

افزونه Blog2Social یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که شما را در زمینه اشتراک گذاری مطالب به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی کمک زیادی می نماید. برای استفاده از این افزونه ابتدا از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن نمایید. پس از نصب تنظیمات مربوط به آن از طریق بخش منوی پیشخوان و آیتم blog2social قابل دسترسی می باشد. برای اتصال به اکانت شبکه های اجتماعی خود توسط افزونه، وارد بخش Networks شده و اکانت های خود را متصل نمایید:

اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی با Blog2Social

همچنین تعدادی دیگر از شبکه های اجتماعی نیز در همین بخش در دسترسی است.

نتیجه گیری: اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی یکی از وظایف بسیار مهم مدیران سایت ها می باشد که در این مطلب اقدام به آموزش اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی با Blog2Social نمودیم.

 

دانلود افزونه Blog2Social
مطالب مرتبط با این نوشته

بهترین افزونه ها و ابزارهای لازم برای بازاریابی محتوا در وردپرس

بهترین افزونه ها و ابزارهای لازم برای بازاریابی محتوا در وردپرس

به دنبال افزونه ها و ابزارهایی هستید که به شما در تولید محتوا برای سایت وردپرس تان کمک کنند؟ وجود محتوا به شما کمک میکند تا ترافیک ورودی به سایت خود را افزایش داده، مخاطبین…

8 دیدگاه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *