تخفیف ویژه 80 درصدی بمدت سه روز

کنترل نمایش ابزارک های وردپرس بر اساس تاریخ و زمان

استفاده معمول از ابزارک ها در وردپرس بدین صورت است که آن را یک بار تنظیم می کنید و دیگر کاری به آن ندارید. بعد از جایگذاری و انجام تنظیمات مربوط به یک ابزارک، تا زمانیکه آن را پاک نکرده اید، در همان مکان باقی می ماند. بسیاری از افزونه های وردپرس ابزارک هایی را ایجاد کرده اند که امکان نمایش ابزارک ها را بر اساس مکانی که در آن قرار دارند تنظیم می کند. اما اگر بتوانید کنترل نمایش ابزارک ها بر اساس تاریخ و زمان را در دست بگیرید بهتر نخواهد بود؟

کنترل نمایش ابزارک های وردپرس

کنترل نمایش ابزارک ها با Widget Visibility Time Scheduler

این افزونه به شما اجازه می دهد تا نمایش ابزارک ها در سایت وردپرس خود را زمان بندی کنید. بدین صورت که افزونه تنظیماتی را برای نمایش ابزارک ها بر اساس زمان بندی به تنظیمات موجود برای هر ابزارک اضافه می کند.

برای استفاده از این افزونه ابتدا آن را نصب و فعال کنید. برای دریافت این افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه کافی است به قسمت ابزارک ها در پیشخوان سایت خود مراجعه کنید. در آنجا با گزینه جدیدی تحت عنوان زمان بندی نمایش در هر ابزارکی که استفاده می کنید، مواجه خواهید شد.

با کلیک بر روی آن، میتوانید زمان بندی نمایش مربوط به ابزارکی که از آن استفاده می کنید را تنظیم کنید.

بعد از انجام تنظیمات، کافی است بر روی دکمه “ذخیره” ابزارک کلیک کنید.

 

افزونه Widget Visibility Time Scheduler برای استفاده های فصلی بسیار عالی است، یا حتی می توانید از آن برای تبلیغات موقت، رویدادهای موقت و مواردی از این دست استفاده کنید.

یکی از مزیت های این افزونه این است که میتوانید زمان انقضا آن را تا بینهایت افزایش دهید. این قابلیت کاربران را قادر می سازد تا به راحتی ابزارک مورد نظر خود را تنظیم کرده و برای همیشه آن را نمایش دهند. علاوه بر آن وجود گزینه مربوط به روزهای هفته انعطاف پذیری این افزونه را دوچندان کرده و کار با ان را راحت تر می کند.

 

اگر زمانی خواستید افزونه را پاک کنید، میبایست گزینه مربوط به زمان بندی ابزارک را غیرفعال کرده و سپس اقدام به حذف افزونه بکنید. با این کار از حذف داده های مربوط به افزونه مطمئن خواهید شد.

 

دانلود افزونه Widget Visibility Time Scheduler

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

ارسال دیدگاه