ایجاد تب های دلخواه در محصولات ووکامرس | Custom Product Tabs

ووکامرس نام افزونه ای کاربردی و حرفه ای برای وردپرس می باشد که فروشگاه کامل و حرفه ای را در اختیار کاربران وردپرسی قرار می دهد و با نصب آن در سایت وردپرسی خود می توانید محصولات دانلودی و فیزیکی خود را به کاربران ارائه کنید؛ اگر چه تعداد زیادی افزونه در این زمینه وجود دارند اما ووکامرس با دریافت امتیاز بالای ۴٫۵ در بیش از ۳ میلیون نصب توانسته به برترین و محبوب ترین افزونه وردپرس در زمینه ایجاد فروشگاه ایترنتی تبدیل شود. در بخش محصولات این افزونه فروشگاه ساز تب های مختلفی برای نمایش اطلاعات محصول وجود دارند که گاهی نیاز به افزودن تب های جدید برای ایجاد اطلاعات بیشتر در آن مورد نیاز می باشد. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان در سایت های فروشگاهی ووکامرس تب های دلخواه و سفارشی ایجاد کرد و اطلاعات مورد نیاز را به آن افزود. در ادامه با ما و آموزش ایجاد تب دلخواه در محصولات ووکامرس با افزونه وردپرس همراه باشید.

ایجاد تب دلخواه در محصولات ووکامرس با افزونه Custom Product Tabs

ایجاد تب دلخواه در محصولات ووکامرس با افزونه Woocommerce Custom ProductTabs

افزونه Woocommerce Custom Product Tabs یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که شما کاربران وردپرسی را در زمینه ایجاد تب دلخواه در صفحه محصول ووکامرس یاری می نماید و توسط آن به راحتی می توانید اطلاعات اضافی را در اختیار کاربران خود قرار دهید. برای استفاده از این افزونه ابتدا از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس اقدام به نصب آن نمایید. پس از نصب بخش تنظیمات آن از طریق صفحه افزودن محصول قابل دسترسی می باشد که می توانید اطلاعات مورد نظر خود را در آن وارد نماید:

ایجاد تب دلخواه در محصولات ووکامرس با افزونه Custom Product Tabs

در بخش اطلاعات محصول، فیلدی به نام Custom Tabs ایجاد می شود که با کلیک بر روی آن می توانید اطلاعات اضافی خود را در این بخش ایجاد کنید؛ در بخش Tab Title باید عنوان تب مورد نظر را و در بخش پایین باید توضیحات آن را به صورت متنی یا HTML وارد نمایید.

نتیجه گیری: در سایت های فروشگاهی ووکامرس گاهی نیاز به ایجاد تب دلخواه در صفحه محصولات می باشد که در این مطلب اقدام به آموزش ایجاد تب دلخواه در ووکامرس با افزونه Woocommerce Custom Product Tabs نمودیم.

 

دانلود افزونه Woocommerce Custom Product Tabs
مطالب مرتبط با این نوشته

آموزش غیرفعال کردن زوم، لایت باکس و گالری تصاویر برای محصولات خاص در ووکامرس

آموزش غیرفعال کردن زوم، لایت باکس و گالری تصاویر برای محصولات خاص در ووکامرس

ویژگی های تصویری جدید محصولات ووکامرس عالی هستند. اما نیازی نیست که همه این ویژگی ها را برای همه محصولات ووکامرس سایت خود پیدا کرد. در این مطلب میخواهیم در مورد چگونگی غیرفعال کردن ویژگی…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *