نحوه غیر فعال کردن ایمیل بروزرسانی خودکار وردپرس

سلام عرض میکنم خدمت کابران نوین وردپرس

با یک آموزش دیگر در خدمت شما هستیم. نام این آموزش ، آموزش نحوه غیر فعال کردن ایمیل بروزرسانی خودکار وردپرس نام دارد.گام به گام آموزش میدهیم تا شما ایمیل بروزرسانی خودکار وردپرس را غیرفعال کنید پس با ما همراه باشید.اگر شما هم میخواهید ایمیل اطلاع رسانی از بروز رسانی در وردپرس را به صورت خودکار غیرفعال کنید و دوست ندارید ایمیلی از این دست را تهیه کنید تا انتهای این آموزش را مطالعه فرمایید . همانطور که میدانید به طور پیش فرض وردپرس از طریق ایمیل بروز رسانی سایت وردپرس را اطلاع میدهد.

درباره به روز رسانی خودکار در وردپرس بیشتر بدانیم:

وردپرس یک نرم افزار یا CMS متن باز است که توسط یک جامعه از توسعه دهندگان مربوطه ارائه و نگهداری می شود. بروزرسانی مداوم و مرتب برای این است که به طور منظم مسائل امنیتی، اشکالات رفع و ویژگی های جدید اضافه شده و آماده استفاده بهتر باشد. وردپرس به طور خودکار نصب و بروزرسانی را انجام میدهد. پس از به روز رسانی، سایت وردپرس شما را به آدرس ایمیل مدیریت وردپرس می فرستد. هدف از ایمیل فقط این است که به اطلاع میرساند که سایت وردپرسی شما به روز شده است. اما اگر شما چندین سایت وردپرسی دارید ممکن است دریافت چنین ایمیل هایی برای شما آزاردهنده باشد.

wordpressupdates

حالا بریم سراغ روش های غیرفعال سازی این ایمیل ها:

روش اول : نحوه غیر فعال کردن ایمیل بروزرسانی خودکار وردپرس با استفاده از افزونه:

این روش ساده تر است و نیازی نیست که هیچ کدی بهوردپرس خود اضافه کنید و مانند سایر روش های مشابه برای افراد مبتی که تازه وارد عرصه وردپرس شده اند و اطلاع چندانی از کدنویسی ندارد مناسب است . اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Disable WordPress Core Update Email را نصب و فعال کنید تا اصلاع رسانی از بروزرسانی هسته وردپرس از طریق ایمیل را غیر فعال کنید. این افزونه تنظیماتی ندارد و پس از نصب فعال سازی بصورت خودکار فعال شده و این قابلیت را غیرفعال میکند. به همین راحتی!

روش اول : نحوه غیر فعال کردن ایمیل بروزرسانی خودکار وردپرس با استفاده از طریق کد :

این روش نیز تقریبا مانند روش قبلی بسیار ساده است ، برای این کار کافیست کد زیر را در فایل  functions.php اضافه کنید تا این اطلاع رسانی غیرفعال شود:

add_filter( 'auto_core_update_send_email', 'wpb_stop_auto_update_emails', 10, 4 );
function wpb_stop_update_emails( $send, $type, $core_update, $result ) {
if ( ! empty( $type ) && $type == 'success' ) {
return false;
}
return true;
}

امیدوریم این آموزش کمکی هرچند بهتر برای غیر فعال کردن اعلان و به روز رسانی ایمیل به صورت خودکار در وردپرس را کرده باشد. موفق باشید.

دانلود افزونه با لینک مستقیم

راستی ! با عضویت در کانال تلگرام نوین وردپرس حتی یک مطلب وردپرس را هم از دست نخواهید داد...             عضویت در کانال

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *