حل مشکل ارور ۴۰۴ در نمایش برگه ها

وردپرس یک CMS قدرتمند میباشد ولی بعضی وقت ها دارای مشکل بوده و کاربران مبتدی را به مشکل می اندازد که یکی از دیگر مشکلات رایج در وردپرس همین خطای ۴۰۴ در نمایش مطلب می باشد. در این حالت ممکن است کاربر ها به بخش مدیریت دسترسی داشته باشیند اما زمان نمایش مطلب با خطای ۴۰۴ رو به رو می شوند.

این اتفاق زمانی می افتد که ما به اشتباه فایل .htaccess را حذف و یا ویرایش غلط کرده باشیم برای حل این خطا فقط کافیه به مسیر “تنظیمات” –> “پیوندهای یکتا” بروید و یکبار تنظیمات را ذخیره نمایید تا فایل .htaccess دوباره ساخته شود.

اما اگر باز هم مشکل شما برطرف نشد باید با روش زیر به صورت دستی فایل .htaccess را مجدد ویرایش نمایید. وارد قسمت مدیریت فایل های هاست خودتون یعنی FTP شوید فایل .htaccess را در جایی که پوشه های /wp-content/ و /wp-includes/ هستند پیدا کنید در اینجا ساده ترین کاری که میتوانید بکنید این هست که permissions فایل .htaccess رو به ۶۶۶ تغییر بدهید و راه حل اصلی که در بالا گفتیم رو انجام دهید.

فراموش نکنید که بعد از آن دوباره permissions را به ۶۶۰ تغییر بدهید اما اگه باز هم درست نشد می توانید کدهای زیر را با کد های فایل .htaccess جایگزین کنید.


# BEGIN WordPress
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]

# END WordPress


راستی ! با عضویت در کانال تلگرام نوین وردپرس حتی یک مطلب وردپرس را هم از دست نخواهید داد...             عضویت در کانال
قالب وردپرس

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *