حل مشکل ارور ۴۰۴ در نمایش برگه ها

وردپرس یک CMS قدرتمند میباشد ولی بعضی وقت ها دارای مشکل بوده و کاربران مبتدی را به مشکل می اندازد که یکی از دیگر مشکلات رایج در وردپرس همین خطای ۴۰۴ در نمایش مطلب می باشد. در این حالت ممکن است کاربر ها به بخش مدیریت دسترسی داشته باشیند اما زمان نمایش مطلب با خطای ۴۰۴ رو به رو می شوند.

این اتفاق زمانی می افتد که ما به اشتباه فایل .htaccess را حذف و یا ویرایش غلط کرده باشیم برای حل این خطا فقط کافیه به مسیر “تنظیمات” –> “پیوندهای یکتا” بروید و یکبار تنظیمات را ذخیره نمایید تا فایل .htaccess دوباره ساخته شود.

اما اگر باز هم مشکل شما برطرف نشد باید با روش زیر به صورت دستی فایل .htaccess را مجدد ویرایش نمایید. وارد قسمت مدیریت فایل های هاست خودتون یعنی FTP شوید فایل .htaccess را در جایی که پوشه های /wp-content/ و /wp-includes/ هستند پیدا کنید در اینجا ساده ترین کاری که میتوانید بکنید این هست که permissions فایل .htaccess رو به ۶۶۶ تغییر بدهید و راه حل اصلی که در بالا گفتیم رو انجام دهید.

فراموش نکنید که بعد از آن دوباره permissions را به ۶۶۰ تغییر بدهید اما اگه باز هم درست نشد می توانید کدهای زیر را با کد های فایل .htaccess جایگزین کنید.


# BEGIN WordPress
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]

# END WordPress

مطالب مرتبط با این نوشته

آموزش افزودن تصویر به سایدبار قالب در وردپرس

آموزش افزودن تصویر به سایدبار قالب در وردپرس

آیا میخواهید تصویری را به سایدبار قالب خود در وردپرس اضافه کنید؟ به صورت پیش فرض، وردپرس کار را برای آپلود و اضافه کردن تصاویر در هر جایی از سایتتان که بخواهید آسان کرده است.…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *


🌙 جشنواره عید فطر نوین وردپرس با تخفیف های بی نظیر ( تا 90 درصد تخیف برای تمامی محصولات ) آغاز شد... ورود به صفحه ویژه جشنواره
Hello. Add your message here.