تخفیف ویژه 80 درصدی بمدت سه روز

اضافه کردن کدهای دلخواه به هدر و فوتر سایت با استفاده از افزونه در وردپرس

کاری که بسیاری از کاربران در سایت های وردپرسی خود انجام می دهند، اضافه کردن کدهای دلخواه خود به هدر یا فوتر سایت است. این کدها میتوانند متادیتاها یا کدهای مربوط به گوگل آنالیز باشند. اما این امکان وجود ندارد که کاربر بدون ویرایش قالب سایت بتواند این کدها را به سایت خود اضافه کند، مگر اینکه قالبی که از آن استفاده می کند، این امکان را فراهم کرده باشد.

برای حل این مشکل، شما میتوانید از افزونه Insert Headers and Footers برای سایت وردپرس خود استفاده کنید. استفاده از این افزونه بسیار راحت بوده و هیچ پیچیدگی خاصی نیز ندارد.

آموزش استفاده از افزونه Insert Headers and Footers

برای شروع ابتدا میبایست افزونه را بر روی سایت خود نصب کنید. برای دریافت این افزونه میتوانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده است، استفاه کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

 

بعد از نصب و فعالسازی افزونه، کافی است از منوی سمت راست پیشخوان وردپرس و قسمت تنظیمات، بر روی لینک Insert Headers and Footers کلیک کنید.

بعد از کلیک بر روی لینک مذکور، وارد صفحه ای که خواهید شد که میتوانید در آنجا کدهای دلخواه خود برای نمایش در هدر یا فوتر سایت را اضافه کنید.

در این صفحه شما کافی است کدهایی که میخواهید در هدر یا فوتر سایت شما نمایش داده شوند را وارد کرده و سپس بر روی دکمه Save کلیک کنید تا ذخیره شوند.

 

دانلود افزونه Insert Headers and Footers

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

ارسال دیدگاه