Elite Video Playerتخفیف ویژه 80 درصدی بمدت سه روز

آموزش اضافه کردن آیکون های شبکه های اجتماعی به منوی وردپرس

آیا میخواهید آیکون های شبکه های اجتماعی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ با اینکه خود وردپرس شامل قسمتی جداگانه برای پروفایل های شبکه های اجتماعی نیست، اما شما میتوانید از منوی سایت وردپرس خود برای اضافه کردن آیکون های شبکه های اجتماعی استفاده کرده و در هر جایی از سایت تان که امکان نمایش منو وجود دارد، این آیکون ها را نیز نمایش دهید. در این مطلب میخواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید اقدام به اضافه کردن آیکون های شبکه های اجتماعی به منوی وردپرس بکنید.

آیکون های شبکه های اجتماعی در منوی وردپرس

چرا شما میبایست آیکون های شبکه های اجتماعی را به منوی سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

بزرگترین مزیت اضافه کردن آیکون های شبکه های اجتماعی با استفاده از منوی وردپرس این است که شما میتوانید ترتیب نمایش آنها را با استفاده از drag and drop تغییر دهید.

با اینکه شما میتوانید از افزونه های جانبی موجود در وردپرس نظیر آنچه که مطلب اضافه کردن آیکون شبکه های اجتماعی به آن اشاره کردیم، استفاده کنید اما بیشتر آنها مثل انعطاف پذیری آنچنانی ندارند.

جدای از امکان drag and drop آسان، وقتی که شما آیکون های شبکه های اجتماعی را به منوی سایت وردپرس خود اضافه می کنید، شما میتوانید آنها را در هر نقطه ای از سایت خود که قابلیت پشتیبانی از منو را دارد، نمایش دهید.

 

اضافه کردن آیکون های شبکه های اجتماعی به منوی وردپرس

ابتدا شما میبایست افزونه Menu Image را نصب و فعال کنید. برای دریافت این افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه، از قسمت نمایش » فهرست ها به برگه فهرست ها مراجعه کرده و اقدام به ایجاد فهرست جدید بکنید.

ایجاد منوی جدید در وردپرس

بعد از آن شما باید لینک های مربوط به پروفایل های خود در شبکه های اجتماعی را به صورت جداگانه اضافه کنید.

در این قسمت متوجه دکمه جدید برای هر آیتم جدید در فهرست خواهید شد. شما میتوانید از این دکمه برای آپلود آیکون شبکه اجتماعی مورد نظر خود استفاده کنید.

این دکمه ها به شما اجازه می دهند تا آیکون های مورد نظر خود برای شبکه اجتماعی را آپلود کرده و همچنین بتوانید آیکونی را که وقتی موس روی آن میرود برای نمایش در منو آپلود کنید.

بعد از آن شما میتوانید اندازه آیکون خود را انتخاب کنید. گزینه های مختلفی برای اندازه تصویر وجود دارد. از این بتوانید برای تمام آیکون های خود اندازه یکسانی انتخاب کنید مطمئن شوید تا با مشکل بهم ریختگی در منوی سایت خود مواجه نشوید.

انتخاب اندازه آیکون

بعد از آن شما باید محل قرارگیری عنوان در کنار آیکون را مشخص کنید.

اگر صرفا میخواهید آیکون را بدون هیچ گونه متنی نمایش دهید، شما باید گزینه Hide را انتخاب کنید.

برای هر تعداد آیکونی که میخواهید به منوی سایت خود اضافه کنید شما میتوانید این مراحل را تکرار کنید.

به محض اینکه کار شما در اضافه کردن آیتم های مورد نظر خود برای منو تمام شد، شما میبایست محل نمایش منوی سایت خود را خود نیز تعیین کرده و در نهایت بر روی دکمه ذخیره فهرست کلیک کنید.

حالا شما میتوانید به سایت خود مراجعه کرده و آیکون های اضافه شده در منوی سایت خود را مشاهده کنید.

شما همچنین میتوانید آیکون های شبکه های اجتماعی را در سایدبار سایت وردپرس خود نیز نمایش دهید.

تنها کافی است به قسمت نمایش » ابزارک ها رفته و ابزارک فهرست راهبری را انتخاب کنید.

در منوی کشویی مربوط به گزینش فهرست شما باید منویی را که شامل آیکون های شبکه های اجتماعی است انتخاب کرده و بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

 

دانلود افزونه Menu Image

مطالب مرتبط با این نوشته

در وردپرس 5.3 چه خواهید دید؟ (بلوک های جدید و ظاهر نوشده پیشخوان)

در وردپرس 5.3 چه خواهید دید؟ (بلوک های جدید و ظاهر نوشده پیشخوان)

وردپرس 5.3 تحت عنوان «Kirk» به صورت رسمی در تاریخ 12 نوامبر 2019 منتشر و برای استفاده عموم کاربران برای دانلود قرار داده شد. البته هنوز از سوی تیم وردپرس فارسی این نسخه به صورت…

ارسال دیدگاه

70% تخفیف ویژه برای قدرتمند ترین افزونه وردپرس پلیر ویدئو | مشابه آپارات
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
خرید افزونه با تخفیف ویژه