نحوه اتصال Constant Contact به وردپرس (گام به گام )

آیا از ConstantContact برای بازاریابی ایمیل خود استفاده می کنید؟ می خواهید ConstantContact را با سایت وردپرس خود وصل کنید؟ در این راهنمای ما به شما نحوه اتصال ConstantContact وردپرس را نشان خواهیم داد.

چرا ساخت یک لیست ایمیل بسیار مهم است؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا هر وب سایت در اینترنت می خواهد آدرس ایمیل شما را داشته باشد؟ این که آیا شما در فیسبوک، توییتر و نیویورک تایمز ایجاد می کنید، همه آنها آدرس ایمیل شما را می خواهند.

پاسخ این سوال بسیار ساده است به دلیل این که ایمیل بهترین راه برای رسیدن به مشتریان می باشد.

اکنون که شما اهمیت ساخت یک لیست ایمیل را می دانید، بیایید ببینیم چگونه می توانیم از Constant Contact استفاده کنیم تا یک لیست ایمیل برای سایت وردپرسی شما ایجاد  نماییم .

Constant Contact چیست ؟

Constant Contact یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل در جهان است. آنها متخصص در ارسال عمده ای از ایمیل ها به مشتریان خود، مدیریت لیست ایمیل های شما و اجرای بازاریابی در ایمیل موثر هستند.

این می تواند برای کسب و کارهای کوچک شروع لیست ایمیل خود را کاملا قریب به اتفاق است مفید باشد Constant Contact اطمینان حاصل می کند که حتی مبتدیان مطلوب می توانند کمپین های ایمیل خود را مانند یک طرفدار اجرا کنند.

نحوه تنظیم Constant Contact

در ابتدا شما باید به سایت Constant Contact  مراجعه کرده و برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام شما می توانید به پیشخوان Constant Contact  وارد شوید شما سه مرحله ساده برای کمک به شروع کار خود خواهید دید.

مرحله ۱- تنظیم  اولین لیست ایمیل شما

اول شما باید روی لینک Set up your first list کلیک کنید یک پنجره باز می شود که در آن شما نیاز به یک نام برای لیست ایمیل های خود و برخی از آدرس های ایمیل برای اضافه کردن به آن را نیاز خواهید داشت .

سپس برای ادامه روی دکمه لیست ذخیره کلیک کنید.

مرحله ۲- اطلاعات سازمان خود را اضافه کنید

عمل CAN-SPAM مستلزم یک آدرس پستی معتبر در تمام ایمیل های بازاریابی خروجی است. Constant Contact با ارائه اطلاعات سازمان به شما کمک میکند که به آسانی این قانون را بر آورده سازید سپس Constant Contact این اطلاعات را به طور خودکار در پایین صفحه ایمیل شما اضافه می کند.

شما باید بر روی ‘Add your organization info’ کلیک کنید. این شما را به یک فرم که در آن شما نیاز به ارائه اطلاعات کسب و کار خود دارید راهنمایی می کند.

شما باید آدرس وب سایت و آدرس پستی خود را ارائه دهید. از شما نیز خواسته خواهد شد تا یک صنعت را برای کسب و کار خود انتخاب کنید و لوگو تصویر را آپلود  نمایید.

فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تنظیمات خود ذخیره شود و به مرحله بعدی بروید.

مرحله ۳- اولین ایمیل خود را ارسال کنید

در نهایت شما باید روی لینک ‘Send your first email’ کلیک کنید. Constant Contact شما چندین قالب ایمیل زیبا را برای انتخاب شما نشان خواهد داد .

ابتدا باید یک عنوان برای کمپین خود را ارائه دهید. بعد از آن شما می توانید تصاویر خود را با استفاده از قالب خود جایگزین کنید، متن و نام تجاری خود را اضافه نمایید.

پس از اتمام کار زمانی که شما از نتیجه راضی بودید برای ادامه کار بر روی دکمه continue کلیک کنید.

در حال حاضر به صفحه گزینه های ایمیل می رسید . این صفحه جایی است که شما باید  لیست ایمیلی را که میخواهید زمان برای ارسال یک ایمیل یا تغییر نام فرستنده و پاسخ به آدرس ایمیل را انتخاب کنید.

پس از اتمام کار بر روی دکمه ارسال کن یا برنامه برای ادامه کلیک کنید.

در این بخش تنظیم حساب Constant Contact شما با موفقیت به پایان رسید.

اضافه کردن فرم های ثبت نام Constant Contact در وردپرس

اکنون که شما حساب کاربری Constant Contact خود را تنظیم کرده اید گام بعدی جمع آوری آدرس های ایمیل با درخواست کاربران برای پیوستن به لیست ایمیل شما است.

چند راه برای انجام این کار وجود دارد شما می توانید کد فرم ثبت نام را از حساب Constant Contact خود به سایت وردپرسی خود کپی کنید و وارد نمایید.

شما همچنین می توانید OptinMonster را برای اضافه کردن اشکال ثبت نام بهینه سازی شده به سایت WordPress خود استفاده کنید. این به شما کمک خواهد کرد که بسیاری از مشترکین ایمیل بیشتری را سریعتر دریافت کنید.

ما در این راهنمای هر دو روش را به شما نشان خواهیم داد.

اضافه کردن فرم ثبت نام پیش فرض Constant Contact در وردپرس

Constant Contact شامل ابزارهای داخلی برای ایجاد فرم های ثبت نام ایمیل شما می باشد. بنابراین شما می توانید فرم ها را در سایت وردپرس خود اضافه کنید.

در ابتدا شما باید به حساب کاربری Constant Contact خود وارد شوید و سپس روی «Contacts Growth Tools» از منوی navigation در بالای صفحه کلیک کنید.

 

در صفحه بعد باید بر روی دکمه create a signup form کلیک کنید.

این کار شما را به صفحه wizard راهننمایی می کند.

در ابتدا شما باید یک نام برای فرم خود تهیه کنید این نام به صورت داخلی استفاده می شود به طوری که شما می توانید یک فرم را در داشبورد Constant Contact ببینید.

بعد شما باید یک عنوان و taglin را برای فرم خود ارائه کنید. هر دو آنها در فرم شما قابل مشاهده خواهند بود.

در نهایت، شما باید حداقل یک لیست ایمیل را انتخاب کنید. کاربران با ثبت نام با استفاده از این فرم به این لیست اضافه خواهند شد.

برای رفتن به مرحله بعدی بر روی دکمه continue کلیک کنید .

حالا شما باید فیلدهای مورد نظر خود را در فرم ثبت نام خود اضافه کنید. فیلد آدرس ایمیل مورد نیاز است شما می توانید بر روی ‘Additional fields’ کلیک کنید تا زمینه های بیشتری برای فرم ثبت نام خود اضافه نمایید .

پس از اضافه کردن فیلدهای فرم، روی دکمه ادامه کلیک کنید.

در آخرین مرحله می توانید رنگ فونت، رنگ پس زمینه و لوگوی خود را نیز انتخاب کنید.

شما می توانید بر روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید تا ببینید که فرم شما چگونه ظاهر می شود. هنگامی که شما از فرم خود راضی هستند بر روی دکمه ‘Finish’ کلیک کنید.

شما به صفحه ابزارهای ارتباطی مخاطبین هدایت می شوید. شما متوجه خواهید شد که فرم شما فقط در زیر فرم ثبت نام وب سایت های اضافی ایجاد شده است.
شما باید روی منوی کشویی کلیک کنید و سپس ‘Embed Code’ را انتخاب نمایید.

کد جاسازی برای فرم ثبت نام خود را دریافت کنید

این یک پنجره با کد جاسازی شده برای پر کردن فرم خود را در هر کجا که می خواهید می باشد. شما باید این کد را کپی کنید و آن را در یک ویرایشگر متن مانند Notepad قرار دهید.

در این بخش به مدیریت وردپرس خود مراجعه کرده و بر روی Appearance/Widgets کلیک کنید .

از لیست ویجت های موجود، ویجت متن را به نوار کناری و آنجایی که  می خواهید فرم ثبت نام خود را نشان دهید بکشید.

کد خود را که از طریق وب سایت Constant Contact در ناحیه متن ویدجت کپی کرده اید کپی کنید. پس از اتمام کار بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تنظیمات ویجت خود را ذخیره نمایید

اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا فرم ثبت نام را در عمل مشاهده کنید.

اضافه کردن فرم Constant Contact  یا استفاده از OptinMonster

از آنجایی که اضافه کردن فرم های پایه آسان هستند بنابراین استفاده از آنها برای تبدیل های بالا ایده آل نمی باشند .

به طور متوسط کاربرانی که از وبسایت شما بازدید می کنند، زمان بسیار کمی به دنبال عنصر غیر محتوا هستند شما نیاز به فرم های ثبت نام ایمیل دارید که توجه آنها را جلب کنند .

در این قسمت باید از OptinMonster استفاده کنید. OptinMonster محبوب ترین ابزار تولید سروری در بازار است. که شما می توانید با استفاده از آن فرم های ثبت نام زیبا ایجاد کنید
OptinMonster انواع مختلفی از فرم های ثبت نام مانند ظاهر خروجی ذکر شده، پس از فرم های فرم، فرم های نوار کناری، فرم های اسلاید در، دروازه های خوش آمدید روی صفحه نمایش و بیشتر میباشد. این ابزار همچنین دارای ویژگی های قدرتمند مانند MonsterLinks (اپتیکال ۲ مرحله ای)، تشخیص حرکت، آزمایش A / B ، هدف قرار دادن سطح صفحه و موارد دیگر نیز میباشد .

OptinMonster با وردپرس و تمام ارائه دهندگان خدمات پست الکترونیکی از جمله Constant Contact عالی کار می کند.

ارسال پست های وردپرس در لیست ایمیل ها Constant Contact شما


 Constant Contact محتوای وردپرس شما را به کمپین های ایمیل به راحتی اضافه میکند.

اول به حساب Constant Contact خود وارد شوید و از صفحه Campaigns بازدید کنید. شما باید روی دکمهcreate کلیک کرده و سپس یک ایمیل جدید ارسال کنید.

از شما خواسته خواهد شد که یک قالب برای ایمیل خود انتخاب کنید. پس از آن شما به صفحه سازنده ایمیل مراجعه کنید

از سمت چپ  بلوک “Read More” را به سمت  پیش نمایش ایمیل خود بکشید و رها کنید بعد، بر روی بلوک “Read More” در پیش نمایش ایمیل کلیک کنید تا آن را ویرایش نمایید.

یک پنجره popup برای شما نمایان خواهد شد .شما باید URL پست وبلاگ خود را در وردپرس قرار دهید و روی دکمه preview کلیک کنید.

Constant Contact به طور خودکار یک تصویر از مقاله و خلاصه مقاله را می گیرد. شما می توانید بر روی دکمه Insert کلیک کنید تا آن را به ایمیل خود اضافه کنید.

فرآیند را برای اضافه کردن مطالب بیشتر از وبلاگ وردپرس خود به ایمیل خود تکرار کنید. پس از پایان کار، بر روی دکمه continue کلیک کنید.

سپس به آخرین مرحله ایجاد ایمیل خود رسیدگی خواهید کرد. این جایی است که شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید ایمیل خود را ارسال کنید یا آن را فهرست بندی نمایید.

در آخر Constant Contact شما محتوای وبلاگ شما را به مشترکین شما ارسال خواهد کرد .

پایان…!

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

یک دیگاه ثبت شده شده است ، نفر بعدی شما باشید.

نظرات قبلی کاربران :

  • ·

    با سلام

    در سایت Constant Contact امکان ثبت نام برای ایران وجود نداره ؟
    چون شماره تماس می خواد و توو لیستش ایران نداره ؟

    پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

75% تخفیف تکرار نشدنی برای بسته پیشرفته سئو وردپرس [بهترین ابزار برای صعود به صفحات اول گوگل]
هم اکنون خرید کنید!