آموزش ایجاد چارت سازمانی در وردپرس

ضعیفمتوسطخوببسیار خوبعالی
( 0 رای , میانگین : 0٫00 از 5)
بارگذاری...

به دنبال نمایش چارت سازمانی مورد نظر خود در وردپرس هستید؟ چارت های سازمانی در نمایش سلسله مراتب و معرفی تیمی که مدیریت کسب و کار را بر عهده دارند، بسیار مفید هستند. در این مطلب میخواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید چارت سازمانی مورد نظر خود را در وردپرس ایجاد کنید.

چارت سازمانی در وردپرس

 

چارت سازمانی چیست و چرا مهم است؟

یک چارت سازمانی نمایش دهنده سلسله مراتب افراد بر مبنای عنوان شغلی و مسئولیت های آنها در یک شرکت است که از راس یعنی مدیریت تا سمت های اجرایی ادامه می یابد.

این چارت به بهبود اعتبار برند شما آن هم با نمایش بخش انسانی کسب و کارتان کمک می کند. در آن واحد، به کاربران نیز اجازه می دهد تا بتوانند شخصی را که میخواهند برای فرصت های شغلی، ارسال بازخوردها و یا پیشنهادها با وی تماس بگیرند، پیدا کنند.

با این تفاسیر بهتر است نگاهی بیاندازیم به اینکه چگونه می توانید به آسانی چارت سازمانی مورد نظر خود را در وردپرس ایجاد و آنرا مدیریت کنید.

 

ایجاد چارت سازمانی در وردپرس

ابتدا شما باید افزونه Easy Org Chart را نصب و فعال کنید. برای دریافت این افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه، از منوی سمت راست پیشخوان و قسمت Easy Org Chart، بر روی افزودن نوشته کلیک کنید تا بتوانید چارت سازمانی مورد نظر خود را ایجاد کنید.

در ادامه بخوانید:  افزونه دکمه تماس سریع Call Now Button

ابتدا شما باید عنوانی را برای چارت مذکور وارد کنید. بعد از آن میبایست به پایین صفحه و قسمت Build your Org Chart  رفته تا بتوانید اعضای تیم خود را اضافه کنید.

در ستون نخست، شما میبایست جزئیات مربوط به اعضا نظیر نام، عنوان شغلی، تصویر پروفایل و اطلاعات تماس را وارد کنید.

بعد از آن باید بر روی دکمه Add a person کلیک کنید تا بتوانید عضو دیگری را اضافه کنید. این مرحله را تکرار کرده تا بتوانید تمام اعضای تیم خود را که میخواهید در چارت سازمانی نمایش داده شوند اضافه کنید.

شما می توانید اعضای تیم خود را که وارد کرده اید با استفاده از drag & drop به سمت چپ یا راست جابجا کنید. شما همچنین میبایست سلسله مراتب و شماره ردیف متناسب با هر عضو را تعیین کنید.

بعد از اضافه کردن اعضا، به پایین صفحه و قسمت advanced styling مراجعه کنید. از این قسمت می توانید ظاهر چارت و چگونگی نمایش آن را تعیین کنید. شما می توانید اندازه باکس کلی را تغییر دهید.

به محض اینکه کارتان با این بخش تمام شد، بر روی دکمه “انتشار” کلیک کنید تا تغییرات مذکور ذخیره شوند.

برای نمایش چارت مذکور در سایت، میبایست بر روی Easy Org Chart کلیک کرده و شورت کد مربوط به چارت مذکور را کپی کنید.

شما می توانید شورت کد مذکور را در هر جایی از سایت که اعم از مطلب، برگه یا ابزارک سایدبار قالب خود قرار دهید تا چارت نمایش داده شود.

بهتر می شود اگر فرم تماسی را نیز به پایین این چارت اضافه کنید تا کاربران بتوانند از این طریق نیز با اعضا ارتباط برقرار کنند. حتی با تعریف فیلدی جداگانه در فرم نیز می توانید دریافت کننده را نیز مشخص کنید.

در ادامه بخوانید:  ۶ افزونه Call To Action برای وردپرس

 

دانلود افزونه Easy Org Chart

اطلاعات بیشتردرباره نویسندهجواد
( عضو از 2 سال قبل )
 • 221 نوشته
 • 33 دیدگاه
 • 0 محصول
 • 0 دوره آموزشی
جواد - عضو تیم تحریریه مجموعه نوین وردپرس...

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :
 • تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.
 • آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و... در متن دیدگاه حذف خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا... باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

آخرین آپدیت محصولات

همکار ما شوید

اگر دوست دارید در زمینه آموزش ، افزونه ، قالب وردپرس و ووکامرس ، آموزش سئو و… مقالات آموزشی خود را در نوین وردپرس منتشر کنید میتوانید به عنوان نویسنده در نوین وردپرس فعالیت کنید.

 • تولید کننده فیلم آموزشی کار با محصولات
 • نویسندگی و ارسال مطالب آموزشی
 • تولید کننده دورهای آموزشی برنامه نویسی
 • فارسی سازی و ترجمه انواع قالب
 • و هر آنچه که توانایی دارید...