آموزش نمایش نظرات صفحه فیس بوک در وردپرس

آیا میخواهید نظرات و امتیازات صفحه فیس بوک خود را در سایت وردپرس خود نمایش دهید؟ نظرات فیس بوک شامل امتیازات داده شده به محصولات و خدمات توسط کاربران است که خود سندی معتبر برای تسریع نرخ تبدیل شما است. در این مطلب میخواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید نظرات صفحه فیس بوک را در سایت وردپرس خود نمایش دهید.

نمایش نظرات صفحه فیس بوک

چرا باید نظرات صفحه فیس بوک را نمایش دهیم؟

در صفحات فیس بوک سیستم امتیازدهی وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد تا نظرات خود را ارسال کرده و به محصولات/خدمات مورد نظرشان امتیاز دهند. وجود نظرات مثبت در صفحه فیس بوک، کاربران جدید و تازه وارد را نسبت به برند شما مطمئن میسازد.

این نظرات همانند میزان رضایتمندی (testimonial) در وردپرس است. برای اغلب کاربران، ابراز میزان رضایتمندی و ارسال نظر خود برای سایت مورد نظرشان، کار سختی است. اما همه کاربران از شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک استفاده می کنند که این موضوع کار را برای جمع آوری نظرات و میزان رضایتمندی کاربران، راحت کرده است.

شما میتوانید نظرات مذکور را در سایت وردپرس خود نمایش دهید، بدین ترتیب کاربران و بازدیدکنندگان جدید می توانند به سرعت آنچه را که سایرین در مورد خدمات شما گفته اند مطالعه کنند. چنین مدارک و شواهدی به شما در ایجاد اطمینان نسبت به برند خود از سوی کاربران کمک میکند.

 

نمایش نظرات صفحه فیس بوک در وردپرس

ابتدا شما میبایست افزونه Facebook Reviews را نصب و فعال کنید. برای دریافت این افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده است استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

بعد از فعالسازی افزونه، از قسمت نمایش » ابزارک ها ابزارک مربوط به Facebook Reviews را انتخاب کرده و در جاییکه میخواهید نظرات نمایش داده شوند رها کنید.

سپس برای ابزارک مذکور، عنوانی وارد کرده و بر روی دکمه Connect to Facebook کلیک کنید تا صفحات مورد نظر شما در ابزارک مذکور بارگذاری شوند.

به محض اینکه به فیس بوک وصل شدید، تمام صفحات فیس بوک شما بارگذاری خواهند شد. بعد از آن کافی است صفحه ای را که میخواهید نظرات مربوط به آن در سایت وردپرس شما نمایش داده شوند انتخاب کنید.

بعد از آن شما میبایست تنظیمات مربوط به ابزارک را انجام دهید. برای این کار کافی است بر روی Review Options کلیک کنید، در این بخش از تنظیمات شما در نسخه رایگان افزونه تنها می توانید تعداد نظراتی که میبایست در هر صفحه نمایش داده شوند را وارد کنید.

در بخش Display Options شما می توانید لینک مربوط به پروفایل کاربران را غیرفعال کرده (Disable user profile links) و از پس زمینه تاریک (Dark background) استفاده کنید.

یا می توانید تم نمایش نظرات در ابزارک را انتخاب کنید. علاوه بر آن می توانید حداکثر عرض و حداکثر ارتفاع ابزارک را نیز وارد کنید.

از میان تنظیمات باقی مانده، در بخش Advanced Options میتوانید تنظیمات مربوط به باز شدن لینک ها در پنجره جدید، nofollow کردن لینک های مربوط به کاربران را ویرایش کرده و یا کش دیتا را ویرایش کنید.

به محض اینکه کارتان با تنظیمات مربوط به ابزارک تمام شد، می توانید آنها را ذخیره کنید. شما حالا می توانید به سایت خود مراجعه کرده و نظرات مذکور را در سایدبار قالب خود مشاهده کنید.

شما همچنین می توانید شورت‌کد مربوط به نظرات را نیز ایجاد کرده و آنها را در هر جایی از سایت خود بخواهید نمایش دهید. برای انجام این کار میبایست نسخه حرفه ای این افزونه را تهیه کنید.

 

دانلود افزونه Facebook Reviews

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.