آموزش آگاه کردن کاربران از پاسخ داده شده به دیدگاه آنها در وردپرس

آیا میخواهید کاربران خود را از پاسخی که به دیدگاه آنها داده شده است، آگاه کنید؟ به صورت پیش فرض، هیچ راهی وجود ندارد که کاربر از پاسخ یا پاسخ هایی که به دیدگاهی که در سایت ارسال کرده، آگاه شود. در این مطلب به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید به آسانی کاربران خود را از پاسخ داده شده به دیدگاه آنها در وردپرس آگاه کنید.

آگاه کردن از پاسخ داده شده به دیدگاه

 

آگاه کردن کاربران از پاسخ داده شده به دیدگاه آنها در وردپرس

ابتدا میبایست افزونه Subscribe to Comments Reloaded را نصب و فعال کنید. برای دریافت این افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده است استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه میبایست از منوی سمت راست پیشخوان به قسمت STCR » فرم دیدگاه بروید تا تنظیمات مربوط به افزونه را انجام دهید.

در قسمت اشتراک پیشرفته” میبایست بر روی گزینه بله کلیک کرده و سپس در قسمت پیشفرض پیشرفته” گزینه “پاسخ های به این دیدگاه” را انتخاب کنید.

در نهایت فراموش نکنید که بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند.

شما حالا می توانید به هر مطلبی از سایت خود که میخواهید مراجعه کرده و در زیر فرم ارسال دیدگاه، گزینه اشتراک را مشاهده کنید.

Subscribe to Comments Reloaded به کاربران شما اجازه می دهد تا با ارسال/بدون ارسال دیدگاه برای مطلبی، اشتراک مربوط به تمام دیدگاه های ارسال شده در آن مطلب را داشته باشند.

 

دانلود افزونه Subscribe To Comments Reloaded

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.