آموزش تغییر محتوای ایمیل های ارسالی وردپرس به HTML

ایمیل های ارسالی وردپرس یکی از مواردی است که مدیران سایت ها برای آن اهمیت ویژه ای قائل می شود؛ زیرا ایمیل های اطلاع رسانی می توانند کمکی زیادی به مدیران سایت ها در زمینه سفارش های دریافت شده، محصولات ارائه شده، درخواست های ارسال شده و … می باشد که مشاهده آنها از طریق ایمیل در هر جایی و مدت زمان بسیار کمتری نسبت به مشاهده آنها از طریق بخش مدیریت وردپرس می باشد؛ از طرفی ایمیل های ارسالی به کاربران نیز در زمینه مشاهده محصولات خریداری شده و دریافت اطلاعات آن، دریافت پشتیبانی و پاسخ مدیران سایت و … کمک می کند. همانطور که مطلع هستید ایمیل هایی که از طرف خود سیستم مدیریت محتوای وردپرس ارسال می شوند به صورت ساده و متنی می باشند و زیبایی خاصی نداشته و از کد پشتیبانی نمی کنند! شاید شما نیز از آن دسته از مدیرانی باشید که می خواهید مانند بسیاری از مدیران سایت ها، ایمیل های با شکل و شمایل زیباتر و بهینه تری ارسال کنید تا توجه کاربران را جلب نمایید.

در این مطلب قصد معرفی آموزشی را داریم که توسط آن قادر به تغییر محتوای ایمیل های ارسالی وردپرس خواهید بود.

آموزش تغییر محتوای ایمیل های ارسالی وردپرس به HTML

آموزش تغییر محتوای ایمیل های ارسالی وردپرس به HTML

برای تغییر محتوای ایمیل های ارسالی وردپرس می توانید از طریق یک فیلتر و همچین قطعه کد کوتاهی اقدام کنید که در این مطلب خدمت شما ارائه خواهیم نمود. فیلتری که خدمت شما عرض کردیم فیلتر wp_mail_content_type می باشد که باید آن را به فایل توابع افزونه وردپرس خود یا همان Function.php اضافه نمایید:

add_filter( 'wp_mail_content_type', 'set_html_content_type' );

همچنین لازم است تکه کد زیر را نیز به قالب خود و همان فایل قبلی، یعنی فایل توابع افزونه وردپرس ( Function.php ) اضافه نموده و نتیجه کار را مشاهده کنید:

/**
 * Set the HTML content type
 */
function set_html_content_type()
{
    return 'text/html';
}

نتیجه گیری: محتوای ایمیل های ارسالی در وردپرس به صورت متنی می باشد که تغییر محتوای ایمیل های ارسالی به HTML به شما در استفاده از ظاهر زیباتر و افزودن لوگو و اطلاعات دیگر سایت شما یاری می رساند.

مطالب مرتبط با این نوشته

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

تا به حال با خطای “Failed To Load Resource” در ابزار inspect elements مرورگر خود مواجه شده اید؟ مشکلی که برای بسیاری از کاربران وردپرس وجود دارد این است که چه فایلی به خوبی بارگذاری…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.