جلوگیری از ثبت نام کاربران با ایمیل های موقت در سایت

جلوگیری از ثبت نام کاربران با ایمیل های موقت

ایمیل های موقت

جلوگیری از استفاده از ایمیل های موقت در وردپرس

سلام به دنیا ی وردپرس 🙂

کاربران عزیز شما حتما با سرویس های ایمیل تقلبی که به شما به مدت محدود ایمیل می دهند آشنایی دارید این سروریس ها با اهداف سوء استفاده از فضای اینترنت ایجاد شده اند.

پس شما باید کاری کنید که کسانی که ایمیل در این سرویس ها دارند نتوانند در وبسایت شما ثبت نام کنند حتما از خود می پرسید چرا؟

تصور کنید که سایت شما ۱۰۰۰ کاربر دارد که ۳۰۰ کاربر سایت شما از سرویس های ایمیل موقت استفاده می کنند حالا فرض کنید بخواهید برای تمامی کاربران سایت خودتان ایمیل ارسال کنید خب در این صورت برای ۳۰۰ نفر ایمیل بیهوده ارسال کرده اید که هزینه هایی برای شما در بر دارد.

امروز ما در نوین وردپرس می خواهیم به شما افزونه ای را معرفی کنیم که دیگر اجازه ی ثبت نام به کاربرانی که از سرویس موقت ایمیل استفاده می کنند را نمی دهد که به نفع سایت شما می باشد.

البته یک روش دیگر را هم برای جلویگیری از ثبت نام با ایمیل موقت را هم آموزش می دهیم که بدون استفاده از افزونه ی خاصی انجام می شود.

جلوگیری از استفاده از ایمیل های موقت در وردپرس

در قدم اول افزونه را از سایت نوین وردپرس دانلود نمایید.

بعد افزونه را نصب و فعالسازی کنید.

بعد از اینکه این افزونه را نصب و فعالسازی کردبد به بخش ابزار ها > Ban Hammer وارد شوید بعد از وارد شدن به شما یک سری امکانات را می دهد که می توانید از آن ها استفاده کنید که در این آموزش تمامی آن ها را بررسی خواهیم نمود.

در قسمت Blocked Message شما می توانید پیغام را برای کاربرانی که از این ایمیل ها استفاده می کنند را نمایش دهید که برای مثال ایمیل شما نا معتبر است یا ….

جلوگیری از ثبت نام کاربران با ایمیل موقت

در قسمت Redirect Blocked Users می توانید یک لینکی را وارد کنید که کاربرانی که ایمیل موقت وارد کرده بعد از رخ دادن خطا به چه لینکی ریدایرکت بشوند.

جلوگیری از ثبت نام کاربران با ایمیل موقت

در قسمت The Blacklist می توانید سرویس هایی که ایمیل موقت می دهند را مشخص کنید که باعث صدمه زدن به سایت شما می شود البته باید این را هم بگویم که بعضی از هکر ها برای اینکه بتوانند یک حساب کاربری بسازند و نشانه ای از خودشان به جا نگذارند از این سرویس ایمیل ها استفاده می کنند.

جلوگیری از ثبت نام کاربران با ایمیل موقت

اگر هم از لیست سرویس های ایمیل موقت خبر ندارید می توانید اینجا کلیک کنید.

ما برخی از معروف ترین سرویس های ایمیل موقت را معرفی می کنیم

۰۰۱٫igg.biz
۰۲۷۱۶۸٫com
۰۸۱۵٫ru
۰۸۱۵٫ry
۰۸۱۵٫su
۰۸۴۵٫ru
۰box.eu
۰clickemail.com
۰-mail.com
۰u.ro
۰v.ro
۰w.ro

بعد از قرار دادن سرویس ایمیل ها در لیست سیاه می توانید روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید.

روش دوم

در این روش دیگر نیازی به دانلود افزونه نیست می توانید به قسمت تنظیمات > گفتگو ها > سیاه نامه ی دیدگاه ها مراجعه کنید بعد از مراجعه از شما یک لیست سیاهی می خواهد که شما با قرار دادن آن در کادر داخل می توانید اجازه ی ثبت نام به کسانی که از سرویس ایمیل موقت استفاده می کنند را ندهید.

دانلود افزونه ban hammer

مطالب مرتبط با این نوشته

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

تا به حال با خطای “Failed To Load Resource” در ابزار inspect elements مرورگر خود مواجه شده اید؟ مشکلی که برای بسیاری از کاربران وردپرس وجود دارد این است که چه فایلی به خوبی بارگذاری…

3 دیدگاه تاکنون ثبت شده است ، نفر بعدی شما باشید!

 • ·

  سلام
  تشکر کمترین کاری است که در برابر ارایه مطالب مفید شما می توان داشت!
  حدود یک ماه است که ثبت نام های زیادی با ایمیل هایی که آخرشان .ru است توی سایت انجام می شد! با آموزش شما آن ها را در لیست سیاه گذاشتم و تست هم کردم و درست بود نتیجه.
  با سپاس از آقای سپهر کرمی و نوین وردپرس گل

  پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

60 تا 90% تخفیف ویژه تمامی محصولات سایت در بزرگ ترین حراجی سال نوین وردپرس
مشاهده تخفیف ها