آموزش حذف یکجای تمامی کاربران

سلام خدمت نوین وردپرس ها ، این بار با آموزشی که برای همه مورد نیاز هست در خدمت شما هستیم. شاید برای شما شما پیش آمده که بخواهید همه ی کاربران را یکجا حذف کنید؟ راه آسان این است که شما با انتخاب تک تک کاربران آن ها را حذف کنید اما موقعی که بخواهید همه کاربران را بصورت یکجا پاک کنید. راه حل چیست؟ در ادامه آموزش همراه شما هستیم.

bulkdeleteusers

روش اول: در این روش به صورت سنتی اقدام به حذف کاربران می کنیم. این روش نیازی به نصب افزونه ندارد و شما می توانید با امکانات وردپرس اینکار را انحام بدهید برای اینکار به صفحه مورد نظر کاربران خود مراجعه کنید و کاربران را انتخاب کنید. مانند شکل زیر:

userspage

در این تصویر همانطور که می بینید در کنار هر کدام از کاربران یک کادر مربع شکل وحود دارد که در صورت انتخاب آنها گزینه هایی را پیش روی شما قرار می دهد . البته باید این را هم توجه کنید که در این صفحه شما می توانید فقط ۲۰ مورد از کاربران را مشاهده کنید،برای مشاهده بیشتر کاربران شما می توانید با انتخاب گزینه تنظیمات در بالای صفحه تعداد نمایش در هر صفحه را مشخص کنید. (مانند تصویر زیر)

showmoreitems

همانطور که در تصویر می بینید ما میخواهیم با انتخاب ۱۴۴ کاربر آن ها را به کلی حذف کنیم که به تعداد ۱۴۴ هم انتخاب کردیم ، و در مرحله بعدی با انتخاب کادر مربع شکل که در کنار گزینه Username مشاهده میکنید آنها را برای حذف  انتخاب می کنیم.(همانند تصویر زیر)

bulkselect

در صورتی که بخواهید هر کدام از این ها از حذف کردن جدا کنید می توانید تیک آنها را بردارید تا از لیست موزد نظر شما جدا شود . خب در این مرحله شما با انتخاب گزینه Apply یا تایید میتوانید کاربرانی را که انتخاب کرده اید را حذف کنید (تصویر زیر)

attributecontent-1

همانطور که در تصویر می بینید که از شما میخواهد کاربران را فقط از لیست حذف کند یا اینکه همه نوشته و… را همراه با خود کاربر اقدام به پاک کردن کند. پس از انتخاب این موارد گزینه Confirm Deletion را انتخاب کنید تا کاربران مربوطه حذف شود. اما توجه کنید این روش برای زمانی هست که شما میخواهید چند صد کاربر را حدف کنید اما برای حذف بیش از هزار یا … کاربر را  چه میکنید؟ این کار با نصب یک افزونه براحتی قابل اجراست.

روش دوم : شما فرض کنید که میخواهید کاربران را بصورت لیستی در بیاورید و یا آنها با تاریخ وردشان به سیستم دسته بندی کنید و آنها را حذف کنید این کار با امکانات ساده وردپرس قابل اجرا نیست. اما اینکار را پلاگین Bulk Delete براحتی برای شما قابل انجام است. حال بعد از نصب افزونه شما با این تصویر روبرو می شوید:

bulkdelete1

در این صفحه شما میتوانید گزینه های دلخواه خود را انتخاب کنید. ( در این لیست کاربران بصورت مشخصی دسته ییندی شده اند که شما میتوانید در تصویر هم ببینید) کمی به پایین تر بروید در اینجا شما با گزینه ‘By User Meta’روبرو می شوید. در اینجا هم می توانید کاربران را براساس سلیقه روزهایی که عضو بودند یا از مدت غیر فعال بودنشان می گذرد را انتخاب کنید. شما با استفاده از این امکان کاربران غیرفعال را در صورت لزوم پاک کنید.

deletebyusermeta

و در آخر شما میتوانید با انتخاب گزینه Bulk Delete عملیات هایی را به خوبی انجام بدهید. شما میتوانید این افزونه کاربردی را از لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود افزونه bulk delete

راستی ! با عضویت در کانال تلگرام نوین وردپرس حتی یک مطلب وردپرس را هم از دست نخواهید داد...             عضویت در کانال

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *