آموزش رفع مشکل به پایان رسیدن زمان حضور در پیشخوان

سلام آیا تا به حال با پایان رسیدن زمان حضور در پیشخوان با مشکل مواجه شده اید؟ کاربران وردپرسی با این موضوع زیاد مواجه می شوند.تمام عیب یابی عادی مانند غیرفعال کردن افزونه ها، تخلیه کش، پاکسازی کوکی های مرورگر،و حتی بازگرداندن وردپرس از پشتیبان گیری راهنمایی خوبی در این زمینه است.در این مقاله، رفع مشکل به پایان رسیدن زمان حضور در پیشخوان را آموزش میدهیم.

چرا وردپرس خروج از سیستم را نگه می دارد؟

برای چگونگی کار وردپرس به ورود نیاز دارید.وردپرس یک کوکی در مرورگر خود را به اعتبار یک نشست ورود به سیستم ایجاد میکند.این کوکی در آدرس وردپرس ذخیره شده و در بخش تنظیمات,تنظیم کنید. اگر از یک آدرس استفاده می کنید که به تنظیمات وردپرس دسترسی ندارد وردپرس قادر نخواهد بود جلسه خود را تایید کند.

incorrect-wp-url-settings

همانطور که در تنظیمات تصویر بالا میبینید، آدرس وردپرس و آدرس سایت را دو آدرس های های مختلف یکی است www تغییر نمی کند.

رفع مشکل ورود

برای این مسئله ورود بسیار ساده است مطمئن شوید که باید همان نشانی اینترنتی در نشانی سایت خود را و آدرس وردپرس در تنظیمات وردپرس خود را وارد کرده باشید. این به این معنی است که به www یا یک آدرس بدون www در زمینه هر دو نیاز دارید.

به داشبورد وردپرس خود و به تنظیمات عمومی بروید.

correct-wpurl-settings1

اگر می توانید به بخش مدیریت دسترسی پیدا کنید، سپس  می توانید این فایل wp-config.php به روز رسانی و ویرایش کنید. وب سایت خود را با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP، و در مکانی که فایل wp-config.php در دایرکتوری و در ریشه سایت خود اتصال دهید.این فایل را در دسکتاپ خود دانلود کنید را و آن در یک ویرایشگر متن مانند دفترچه یادداشت باز کنید. سپس این کد را در بالای خط اضافه کنید:

به جای استفاده از آدرس وب ،از این کد هم میتوانید استفاده کنید:

define('WP_HOME','http://www.example.com');
define('WP_SITEURL','http://www.example.com');

فراموش نکنید که به جای example.com نام دامنه خود را بنویسید.

موفق باشید

 

راستی ! با عضویت در کانال تلگرام نوین وردپرس حتی یک مطلب وردپرس را هم از دست نخواهید داد...             عضویت در کانال

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *