تعیین قیمت ویژه برای فروش عمده محصول در ووکامرس

سلام خدمت کاربران

با آموزشی دیگر از سایت نوین وردپرس در خدمت شما هستیم.

افرونه ای که قرار است آموزش دهیم WooCommerce Wholesale Prices نام دارد. این افزونه قیمت های ویژه به مشتریان عمده فروشی در WooCommerce ارائه میدهد.معمولا فروشگاه های اینترنتی تعداد کمی از یک محصول را خریداری می کنند و در صورت تمام شدن محصول دوباره آن را تمدید می کنند. بعضی از فروشگاه های اینترنتی بسته به کالایی که توزیع می کنند امکان خرید عمده را نیز برای مشتریان خود قرار می دهند. افزونه ای را معرفی میکنیم تا با کمک آن کاربران خاصی را در فروشگاه برای خرید عمده تعیین کنید و قیمت مشخصی را برای آن محصولات که شامل حال خرید عمده می شوند در نظر بگیرید.با اجرا و مراحل نصب افزونه پر کاربرد همراه باشید.

woocommerce-wholesale-prices-05

افزونه را همانند افزونه های دیگر نصب و دانلود کنید بعد از دانلود کردن افزونه را فعال کنید.پس از فعال سازی یا در پیکر بندی ووکامرس گزینه ای به نام WooCommerce Wholesale Prices اضافه شده  و یا به صفحه ی محصولی که میخواهد فروش عمده برای آن قائل شوید رفته و تنظیمات فروش عمده را انجام دهید.

woocommerce-wholesale-prices-02

همانطور که در عکس بالا میبیند فروش عمده فعال شده است می توانید قیمت مورد نظر خود را جهت فروش عمده تعیین کنید.سپس  به بخش کاربران رفته و کاربر مورد نظر که می خواهید خریدعمده داشته باشد را پیدا کنید یا کاربری ایجاد کنید و حالت او را روی wholesale customer قرار دهید.

woocommerce-wholesale-prices-06

اگر مشتری با حساب کاربری خود وارد شود محصولی که حالت عمده فروش انتخاب شده رامانند صفحه زیر مشاهده میکند.

woocommerce-wholesale-prices-08

موفق باشید

دانلود افزونه با لینک مستقیم

راستی ! با عضویت در کانال تلگرام نوین وردپرس حتی یک مطلب وردپرس را هم از دست نخواهید داد...             عضویت در کانال

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *