هدایت کاربران به یک صفحه خاص پس از درج دیدگاه

دیدگاه ها یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن کاربران وب سایت ها و تعامل بیشتر و ایجاد یک جامعه قوی در اطراف محتوای وب سایت میباشد. در این آموزش، ما به شما نشان می دهیم که چگونه به راحتی می توانید کاربران را به یک صفحه خاص بعد از درج دیدگاه هدایت کنید.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که در ابتدا باید افزونه Yoast Comment Hacks را نصب و فعال سازی کنید. پس از فعال سازی برای پیکربندی تنظیمات این افزونه باید به بخش تنظیمات / Comment Hacks مراجعه کنید.

Yoast Comment Hacks افزونه ترکیبی برای بهبود سیستم پیش فرض وردپرس است. شما در این مقالبه میتوانید با چگونگی کار با افزونه و نحوه پیکربندی آن آشنا شوید پس با ما همراه باشید.

در این قسمت شما باید صفحه ای را که میخواهید نظر سنجی به آن انتقال داده شود را انتخاب کنید. این صفحه می تواند یک صفحه ساده تشکر با یک فرم ثبت نام ایمیل، لینک های رسانه های اجتماعی و پست های محبوب شما باشد. شما همچنین می توانید کاربران را به یک صفحه خاص، پیشنهاد ویژه یا صفحه با مطالب ویژه هدایت کنید. پس از انتخاب صفحه تنظیمات را ذخیره کنید.

برای دیدن تغییر مسیر دیدگاه، ابتدا باید از سایت وردپرس خود خارج شوید. پس از آن به هر پست در وب سایت خود بروید و دیدگاه خود را با استفاده از یک نام تصادفی و آدرس ایمیل ارسال کنید خواهی دید که به همان صفحه ای که خودتان ثبت کردید هدایت خواهید شد.

 

چند نکته مهم در رابطه با تغییر مسیر کاربران بعد از درج دیدگاه:

شما میتوانید از یک صفحه زیبا و سفارشی با صفحه سازهای حرفه ای ایجاد کنید. توصیه می کنیم از Beaver Builder استفاده کنید که دارای چندین قالب آماده برای استفاده میباشد که به طور کامل برای این منظور ایجاد شده است. ( شما میتوانید از هر صفحه سازی استفاده کنید ) همچنین شما باید برای هدایت کاربران به این مسیر یک هدف داشته باشید این هدف میتواند هر چیزی باشد. به عنوان مثال : خرید یک محصول خاص، ثبتنام در خبرنامه، مشاهده لینک شبکه های اجتماعی و یا هر چیز دلخواه که شما باید آن را مشخص کنید. با این کار میتوانید کاربران را مدت زمان بیشتری در سایت نگه دارید.

موفق باشید.

دانلود افزونه Yoast Comment Hacks

مطالب مرتبط با این نوشته

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

آموزش رفع خطای Failed To Load Resource در وردپرس

تا به حال با خطای “Failed To Load Resource” در ابزار inspect elements مرورگر خود مواجه شده اید؟ مشکلی که برای بسیاری از کاربران وردپرس وجود دارد این است که چه فایلی به خوبی بارگذاری…

یک دیگاه ثبت شده شده است ، نفر بعدی شما باشید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.