قوانین و مقررات

نوین وردپرس / پنل کاربران / قوانین و مقررات

همه ی خریداران با خرید محصول از این سایت و سایت های همکار ما ، همه ی بند های این قوانین رو مورد قبول قرار می دهند:
بند یک ) هزینه مربوط به خرید هر قالب از هر فروشگاهی که نوین وردپرس محصولات خود را به فروش میرساند صرفا مربوط به هزینه فارسی سازی و ارائه فایل قالب همراه با بسته نصبی + فیلم آموزشی می باشد.
بند دو ) ما در قبال پشتیبانی محصول از شما هیچ مبلغی دریافت نمیکنیم.
بند سه) ارائه آپدیت محصولات  رایگان است.
بند چهار) هر گونه دستکاری در کدهای قالب توسط خریدار هیچ ارتباطی به فروشنده ندارد و باید بصورت جداگانه بررسی شود.
بند پنج ) با توجه به وجود فیلم آموزشی و بسته نصبی ،نصب قالب به عهده خریدار میباشد در مواقعی که خریدار قادر به نصب نباشد،نصب از طرف نوین وردپرس انجام خواهد شد.
بند شش ) با توجه به حرفه ای بودن قالب های نسل جدید خریدار حتما باید یک هاست مطمئن و حرفه ای خریداری کند مسئولیت هرگونه مشکل مربوط به نصب قالب که به هاست و سرور خریدار ارتباط پیدا میکند ، بر عهده خریدار می باشد.
بند هفت ) در صورت مشاهده انتشار قالب چه بصورت پولی و چه بصورت رایگان در سطح اینترنت توسط خریدار هر گونه آپدیت و پشتیبانی به فرد خاطی ارائه نخواهد شد.
بند هشت ) نوین وردپرس جهت شناسایی خریداران از آدرس های ایمیل آن ها و همچنین نام کاربری استفاده میکند ، به همین دلیل تنها به درخواست هایی پاسخ میدهد که با همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد کرده اند ارسال شده باشد.
بند نه ) پشتیبانی محصولات در چهار چوب قوانین پشتیبانی تیکتینگ انجام میگیرد و هر گونه موارد فراتر از آن مورد پیگیری و تایید مجموعه نمیباشد.
بنده ده ) تمامی محصولات پرمیوم نوین وردپرس دارای ضمانت یک هفته ( هفت روز شمسی ) در صورت عدم رضایت خریدار از محصول خریداری شده به دلیل نقص محصول میباشد .

* تاریخ آخرین ویرایش قوانین : ۲۰ تیر ۱۳۹۵