قوانین و مقررات

نوین وردپرس / پنل کاربران / قوانین و مقررات

همه ی خریداران با خرید محصول نوین وردپرس ، همه ی بند های این قوانین رو مورد قبول قرار می دهند:
بند یک ) هزینه مربوط به خرید هر قالب از هر فروشگاهی که نوین وردپرس محصولات خود را به فروش میرساند صرفا مربوط به هزینه فارسی سازی و ارائه فایل قالب همراه با بسته نصبی + فیلم آموزشی می باشد.
بند دو ) ما در قبال پشتیبانی محصول از شما هیچ مبلغی دریافت نمی کنیم و بصورت رایگان میباشد.
بند سه) ارائه آپدیت محصولات رایگان و تمامی محصولات بین ۱ ساعت تا ۱ هفته پس از انتشار در سایت قرار داده خواهد شد.
بند چهار) هر گونه دستکاری در کدهای قالب توسط خریدار هیچ ارتباطی به نوین وردپرس ندارد و باید بصورت جداگانه بررسی شود.
بند پنج ) با توجه به وجود فیلم آموزشی و بسته نصبی ،نصب قالب به عهده خریدار میباشد در مواقعی که خریدار قادر به نصب نباشد، نصب از طرف نوین وردپرس انجام خواهد شد.
بند شش ) با توجه به حرفه ای بودن قالب های نسل جدید خریدار حتما باید یک هاست مطمئن و حرفه ای خریداری کند مسئولیت هرگونه مشکل مربوط به نصب قالب که به هاست و سرور خریدار ارتباط پیدا میکند ، بر عهده خریدار می باشد.
بند هفت ) در صورت مشاهده انتشار قالب چه بصورت پولی و چه بصورت رایگان در سطح اینترنت توسط خریدار هر گونه آپدیت و پشتیبانی به فرد خاطی ارائه نخواهد شد.
بند هشت ) پشتیبانی تمامی محصولات ویژه یک دامنه است و درصورت نیاز خریدار به پشتیبانی دامنه های دیگر باید لایسنس پشتیبانی برای دامنه جدید که به قیمت ۵۰ درصد تخفیف قسمت محصول میباشد را تهیه کند.
بند نه ) نوین وردپرس جهت شناسایی خریداران از آدرس های ایمیل آن ها و همچنین نام کاربری استفاده میکند ، به همین دلیل تنها به درخواست هایی پاسخ میدهد که با همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد کرده اند ارسال شده باشد.
بند ده ) پشتیبانی محصولات در چهار چوب قوانین پشتیبانی تیکتینگ انجام میگیرد و هر گونه موارد فراتر از آن مورد پیگیری و تایید مجموعه نمیباشد.
بنده یازده ) تمامی محصولات پرمیوم نوین وردپرس دارای ضمانت عودت وجه به مدت یک هفته در صورت عدم کارکرد صحیح محصول میباشند.
بند دوازده ) تمامی محصولات بعد گذشت هفت روز ضمانت قید شده در بند ۱۱ بدلیل دسترسی مشتری به محصولات ، غیرقابل تعویض یا عودت خواهد بود.
بنده سیزده ) با توجه به وجود آموزشی های بروزرسانی آپدیت قالب با هزینه ۴۵ هزار تومان از جانب تیم پشتیبانی انجام میگیرد.
بند چهارده ) مطابق بند ۵ نصب و پیکره بندی تمامی محصولات برای بار اول بصورت رایگان میباشد.
بند پانزده) پشتیبانی محصولات از طریق پنل کاربری / بخش ارسال تیکت به آدرس https://wpnovin.com/submit-ticket صورت میگیرد و از هیچگونه روش دیگری اعم از ایمیل ، پیامک ، تلگرام و… اسفاده نمیشود.

* تاریخ آخرین ویرایش قوانین : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

نوین وردپرس را در تلگرام دنبال کنید و از آخرین بروزرسانی ها و تخفیف های ویژه مطلع شوید...
عضویت در کانال تلگرام