×
user-avatar

سلام مهمان ارجمند
به نوین وردپرس خوش آمده اید...

برای این منظور ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.
مشاهده محصولات فروشگاه
شما هیچ محصولی در لیست علاقه مندی خود ندارید...!
[ti_wishlistsview]مشاهده لیست علاقه مندی ها

قوانین و مقررات


همه ی خریداران با خرید محصول نوین وردپرس ، همه ی بند های این قوانین رو مورد قبول قرار می دهند:
بند یک ) هزینه مربوط به خرید هر قالب از هر فروشگاهی که نوین وردپرس محصولات خود را به فروش میرساند صرفا مربوط به هزینه فارسی سازی و ارائه فایل قالب همراه با بسته نصبی + فیلم آموزشی می باشد.
بند دو ) ما در قبال پشتیبانی محصول از شما هیچ مبلغی دریافت نمی کنیم و بصورت رایگان میباشد.
بند سه) ارائه آپدیت محصولات رایگان و تمامی محصولات بین ۱ ساعت تا ۱ هفته پس از انتشار در سایت قرار داده انجام شد.
بند چهار) هر گونه دستکاری در کدهای قالب توسط خریدار هیچ ارتباطی به نوین وردپرس ندارد و باید بصورت جداگانه بررسی شود.
بند پنج ) با توجه به وجود فیلم آموزشی و بسته نصبی ،نصب قالب به عهده خریدار میباشد در مواقعی که خریدار قادر به نصب نباشد، نصب از طرف نوین وردپرس برای بار اول بصورت رایگان انجام خواهد شد.
بند شش ) با توجه به حرفه ای بودن قالب های نسل جدید خریدار حتما باید یک هاست مطمئن و حرفه ای خریداری کند مسئولیت هرگونه مشکل مربوط به نصب قالب که به هاست و سرور خریدار ارتباط پیدا میکند ، بر عهده خریدار می باشد.
بند هفت ) در صورت مشاهده انتشار قالب چه بصورت پولی و چه بصورت رایگان در سطح اینترنت توسط خریدار هر گونه آپدیت و پشتیبانی به فرد خاطی ارائه نخواهد شد.
بند هشت ) پشتیبانی تمامی محصولات ویژه یک دامنه است و درصورت نیاز خریدار به پشتیبانی دامنه های دیگر باید لایسنس پشتیبانی برای دامنه جدید که به قیمت ۵۰ درصد تخفیف قیمت محصول میباشد را تهیه کند.
بند نه ) نوین وردپرس جهت شناسایی خریداران از آدرس های ایمیل آن ها و همچنین نام کاربری استفاده میکند ، به همین دلیل تنها به درخواست هایی پاسخ میدهد که با همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد کرده اند ارسال شده باشد.
بند ده ) پشتیبانی محصولات در چهار چوب قوانین پشتیبانی تیکتینگ انجام میگیرد و هر گونه موارد فراتر از آن مورد پیگیری و تایید مجموعه نمیباشد.
بنده یازده ) تمامی محصولات پرمیوم نوین وردپرس دارای ضمانت عودت وجه به موجودی حساب کاربری به مدت دو سال در صورت عدم کارکرد صحیح محصول میباشند.
بند دوازده ) پشتیبانی محصولات سایت شامل رفع مشکلات احتمالی سمت محصول بوده و سفارشی سازی ، تغییر در سورس محصول یا هر گونه ویرایش در سایت کاربر شامل پشتیبانی نبوده و در صورت قابل انجام بودن با دریافت هزینه صورت میگیرد.
بند سیزده ) تمامی محصولات بعد گذشت ۲ سال ضمانت قید شده در بند ۱۱ بدلیل دسترسی مشتری به محصولات ، غیرقابل تعویض یا عودت خواهد بود.
بنده چهارده ) با توجه به وجود آموزشی های بروزرسانی آپدیت قالب با هزینه ۴۵ هزار تومان از جانب تیم پشتیبانی انجام میگیرد.
بند پانزده ) پشتیبانی محصولات از طریق پنل کاربری / بخش ارسال تیکت به آدرس https://wpnovin.com/submit-ticket صورت میگیرد و از هیچگونه روش دیگری اعم از ایمیل ، پیامک ، تلگرام و… اسفاده نمیشود.

قوانین فوق می تواند بسته به شرایط بدون اطلاع قبلی تغییر کند. کاربر موظف است در بازهای زمانی مشخص نسبت به بررسی قوانین این صفحه اقدام کند.

* تاریخ آخرین ویرایش قوانین : ۱ مرداد ۱۳۹۸کد تخفیف کپی شد!