قوانین و مقررات

نوین وردپرس / پنل کاربران / قوانین و مقررات

همه ی خریداران با خرید محصول نوین وردپرس ، همه ی بند های این قوانین رو مورد قبول قرار می دهند:
بند یک ) هزینه مربوط به خرید هر قالب از هر فروشگاهی که نوین وردپرس محصولات خود را به فروش میرساند صرفا مربوط به هزینه فارسی سازی و ارائه فایل قالب همراه با بسته نصبی + فیلم آموزشی می باشد.
بند دو ) ما در قبال ۶ ماه پشتیبانی محصول از شما هیچ مبلغی دریافت نمی کنیم.
بند سه) ارائه آپدیت محصولات رایگان است.
بند چهار) هر گونه دستکاری در کدهای قالب توسط خریدار هیچ ارتباطی به فروشنده ندارد و باید بصورت جداگانه بررسی شود.
بند پنج ) با توجه به وجود فیلم آموزشی و بسته نصبی ،نصب قالب به عهده خریدار میباشد در مواقعی که خریدار قادر به نصب نباشد،نصب از طرف نوین وردپرس انجام خواهد شد.
بند شش ) با توجه به حرفه ای بودن قالب های نسل جدید خریدار حتما باید یک هاست مطمئن و حرفه ای خریداری کند مسئولیت هرگونه مشکل مربوط به نصب قالب که به هاست و سرور خریدار ارتباط پیدا میکند ، بر عهده خریدار می باشد.
بند هفت ) در صورت مشاهده انتشار قالب چه بصورت پولی و چه بصورت رایگان در سطح اینترنت توسط خریدار هر گونه آپدیت و پشتیبانی به فرد خاطی ارائه نخواهد شد.
بند هشت ) پشتیبانی تمامی محصولات ویژه یک دامنه است و درصورت نیاز خریدار به پشتیبانی دامنه های دیگر باید لایسنس پشتیبانی برای دامنه جدید که به قیمت محصول میباشد را تهیه کند.
بند نه ) نوین وردپرس جهت شناسایی خریداران از آدرس های ایمیل آن ها و همچنین نام کاربری استفاده میکند ، به همین دلیل تنها به درخواست هایی پاسخ میدهد که با همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد کرده اند ارسال شده باشد.
بند ده ) پشتیبانی محصولات در چهار چوب قوانین پشتیبانی تیکتینگ انجام میگیرد و هر گونه موارد فراتر از آن مورد پیگیری و تایید مجموعه نمیباشد.
بنده یازده ) تمامی محصولات پرمیوم نوین وردپرس دارای ضمانت عودت وجه به موجودی حساب کاربری در سایت به مدت یک هفته در صورت عدم کارکرد صحیح محصول میباشند.
بند دوازده ) تمامی محصولات بعد گذشت هفت روز ضمانت قید شده در بند ۱۱ بدلیل دسترسی مشتری به محصولات ، غیرقابل تعویض یا عودت خواهد بود.
بنده سیزده ) با توجه به وجود آموزشی های بروزرسانی آپدیت قالب با هزینه ۴۵ هزار تومان از جانب تیم پشتیبانی انجام میگیرد.
بند چهارده ) مطابق بند ۵ نصب و پیکره بندی تمامی محصولات برای با اول بصورت رایگان بوده و برای نصب و پیکره بندی بار دوم : افزونه مبلغ ۲۵ هزار تومان و قالب ۴۰ هزار تومان دریافت می شود.
بند پانزده) پشتیبانی محصولات از طریق پنل کاربری / بخش ارسال تیکت به آدرس https://wpnovin.com/submit-ticket صورت میگیرد و از هیچگونه روش دیگری اعم از ایمیل ، پیامک ، تلگرام و… اسفاده نمیشود.
بنده شانزده ) پشتیبانی محصولات تا ۶ ماه پس از خرید محصول رایگان بوده و پس از با دریافت هزینه ( ۳۵% مبلغ قالب ) قابل انجام است.

* تاریخ آخرین ویرایش قوانین : ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *