آموزش فراهم کردن امکان عضویت در خبرنامه ایمیلی دیدگاه ها در وردپرس

اغلب نوشته هایی در سایت ها وجود دارند که محل بحث تعداد زیادی از کاربران هستند و کاربرانی نیز وجود دارند که میخواهند از این بحث ها عقب نیفتاده و از آخرین دیدگاه ها و بحث های کاربران باخبر شوند. حالا کاربران مذکور می توانند از طریق اشتراک در خبرنامه ایمیلی دیدگاه های سایت شما، از بحث های مذکور و دیدگاه های دیگر کاربران باخبر شوند.

از طریق این خبرنامه ایمیلی دیدگاه ها، کاربران می توانند از طریق ایمیل از دیدگاه های جدید پیرامون یک مطلبی که آن را دوست دارند باخبر شوند. در این مطلب میخواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید به کاربران خود امکان عضویت در این خبرنامه ایمیل دیدگاه ها در وردپرس را بدهید.

 

فراهم کردن امکان عضویت کاربران در خبرنامه ایمیلی دیدگاه ها

ابتدا شما میبایست افزونه Subscribe to Comments Reloaded را نصب و فعال کنید. برای دریافت این افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه از منوی سمت راست پیشخوان وردپرس بر روی StCR کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

تنظیمات افزونه به چندین بخش تقسیم شده اند. ابتدا شما میبایست روی تب فرم دیدگاه ها کلیک کرده تا به صفحه تنظیمات فرم دیدگاه هدایت شوید.

تنظیمات پیش فرض برای بیشتر سایت ها قابل استفاده است. اما شما می توانید تنظیمات را مجددا بسته به نیاز خود بررسی کنید. برای هر قسمت توضیح کوتاهی وجود دارد که می توانید آن را مطالعه کنید. در صورتیکه نیاز به تغییر حس کردید می توانید بعد از انجام بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

شما حالا می توانید به سایت خود مراجعه کنید، در قسمت مربوط به فرم دیدگاه با گزینه های مربوط به اشتراک در خبرنامه ایمیلی دیدگاه ها مواجه خواهید شد.

توجه داشته باشید که برای اشتراک در خبرنامه مذکور حتما نیازی نیست که کاربران شما دیدگاهی در نوشته مذکور ارسال کنند. آنها می توانند تنها با کلیک بر روی لینک موجود در پایین فرم دیدگاه وارد صفحه عضویت در خبرنامه ایمیلی دیدگاه ها شوند.

 

مدیریت مشترکان دیدگاه ها

این افزونه از قابلیت مدیریت مشترکان برخوردار است. به عنوان مدیریت سایت شما می توانید به قسمت مدیریت اشتراک ها بروید و مشترکان ایمیلی خود را مدیریت کنید.

کاربران شما می توانند به برگه اشتراک در سایت مراجعه کنند تا از وضعیت اشتراک خود با خبر شوند. به صورت پیش فرض برگه مذکور در آدرس زیر قرار دارد:

http://www.example.com/comment-subscriptions/

به جای example.com کافی است آدرس سایت خود را قرار دهید. کاربران به محض عضویت در خبرنامه ایمیلی دیدگاه ها لینک برگه مذکور را دریافت خواهند کرد. از طریق برگه فوق می توانند وضعیت عضویت خود را مدیریت کنند.

شما می توانید محتوای برگه مذکور را از طریق رفتن به قسمت صفحه مدیریت به صفحه تنظیمات افزونه تغییر دهید.

شما همچنین می توانید محتوای ایمیل ارسالی را از طریق رفتن به صفحه آگاه سازی ها تغییر دهید.

 

دانلود افزونه Subscribe To Comments Reloaded

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

60 تا 90% تخفیف ویژه تمامی محصولات سایت در بزرگ ترین حراجی سال نوین وردپرس
مشاهده تخفیف ها