بهترین افزونه های کوتاه کننده لینک وردپرس

ضعیفمتوسطخوببسیار خوبعالی
( 2 رای , میانگین : 5,00 از 5)
بارگذاری...

آیا به دنبال بهترین کوتاه کننده لینک وردپرس هستید؟ برای اشتراک گذاری مطالب سایت در رسانه های اجتماعی، شما نمی توانید از لینک های بسیار طولانی استفاده کنید، زیرا لینک های بلند و طولانی علاوه بر آنکه ظاهر نامناسبی را ارئه می دهند، بلکه کاربران شما هم نمی توانند به درستی از آنها استفاده کنند. شما برای حل این مشکل شما می‌توانید از لینک کوتاه مطلب وردپرس برای سفارشی کردن لینک‌های وابسته خود و حذف کاراکترها و اعداد غیر ضروری آنها استفاده کنید. یکی از ساده ترین روش هایی که می توانید به کمک آن لینک های وردپرس خود را کوتاه کنید، استفاده از افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس می باشد. به همین منظور ما در این مطلب قصد داریم بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس را به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

لینک کوتاه در وردپرس + بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس

منظور از کوتاه کننده لینک وردپرس چیست؟

کوتاه کننده لینک، ابزاری است که می توانید از آن برای سفارشی کردن لینک های طولانی و تبدیل آنها به لینک های کوچک و قابل اشتراک گذاری استفاده کنید. این یک تکنیک مدرن است که برای وبلاگ نویسان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

با استفاده از کوتاه کننده لینک وردپرس، می توانید URL های پیچیده خود را ساده کنید تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی و به سادگی آنها را در دیگر رسانه های اجتماعی مانند: ایمیل، شبکه های اجتماعی و… با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین اکثر ابزارهای کوتاه کننده لینک ها در وردپرس، گزینه های مختلفی را جهت ردیابی لینک ها در اختیار شما قرار می دهند. در این صورت شما می توانید تمامی لینک های خود را مدیریت کنید و آنها را ردیابی نمائید.

بیشتر بخوانید: افزونه المنتور (Elementor) یا ویژوال کامپوزر (Visual composer)؟

بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس

یکی از ساده ترین روش هایی که می توانید به کمک آن لینک های طولانی خود را کوتاه کنید، استفاده از افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس می باشد. ما در ادامه مطلب بهترین افزونه های کوتاه کننده لینک وردپرس را جمع آوری و به شما معرفی می کنیم. هر یک از این افزونه ها ویژگی ها و گزینه های منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهند، بنابراین شما می توانید بهترین کوتاه کننده لینک وردپرس را برای خود انتخاب کنید.

 1. لینک کوتاه مطلب وردپرس Pretty Links
 2. لینک کوتاه در وردپرس  ThirstyAffiliates
 3. لینک کوتاه در وردپرس  URL Shortener
 4. لینک کوتاه در وردپرس  Bitly
 5. لینک کوتاه در وردپرس  URL Shortify
 6. لینک کوتاه در وردپرس  Affiliate Links
 7. لینک کوتاه در وردپرس  WP URLs

در ادامه توضیحاتی در خصوص هریک از این افزونه های وردپرس در اختیار شما قرار می دهیم. امیدوارم تا انتهای این مطلب مارو همراهی کنید.

بیشتر بخوانید: بردکرامب وردپرس چیست + بهترین افزونه های Breadcrumb

1- لینک کوتاه مطلب وردپرس Pretty Links

بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس

افزونه Pretty Links یک افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس می باشد که به شما این امکان را می دهد تا لینک های طولانی صفحات خود را برای اشتراک گذاری در شبکه هایی مانند: ایمیل ها، یوتیوب و غیره کوتاه کنید. با Pretty Links می توانید لینک های زشت و طولانی سایت خود را به لینک های کوتاه و جذاب تبدیل کنید. همچنین می توانید از این افزونه برای افزودن لینک های وابسته به وب سایت وردپرس خود استفاده کنید و سپس آنها به صورت خودکار در محتوای شما قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید: آموزش تغییر رنگ لینک در وردپرس | ساده و تصویری

2- لینک کوتاه در وردپرس ThirstyAffiliates

لینک کوتاه در وردپرس | لینک کوتاه مطلب وردپرس

افزونه ThirstyAffiliates جزء بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس می باشد که به شما این امکان را می دهد لینک های محتویات خود را سفارشی و زیبا کنید و آنها را به راحتی به پست های وبلاگ خود اضافه نمائید. این افزونه با ابزار گوگل آنالیتیکس یکپارچه شده است که گزارش‌های تحلیلی کاملی را به شما نشان می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی های جذاب این افزونه این است که خطاهای 404 سایت شما را به صورت خودکار بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام می کند.

بیشتر بخوانید: آموزش بهترین روش های بهینه سازی URL سایت | سئو آدرس صفحات سایت

3- لینک کوتاه در وردپرس URL Shortener

url shorter وردپرس

URL Shortener یک افزونه رایگان وردپرس برای ایجاد لینک های کوتاه است. این پلاگین بسیار سبک و سریع است به این معنا که هیچ گونه تاثیر منفی روی سرعت سایت شما ایجاد نمی کند. می توانید از این افزونه برای ایجاد لینک های کوتاه و سفارشی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، ایمیل ها و موارد دیگر استفاده کنید. همچنین این افزونه به شما این امکان را می دهد تا تمام لینک های سفارشی خود را از پیشخوان وردپرس مدیریت و سازماندهی کنید. علاوه بر آن این افزونه تمامی کلیک ها را ردیابی می کند و آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت، ویرایش و حذف سایدبار وردپرس + 5 افزونه برتر سایدبار

4- لینک کوتاه در وردپرس Bitly

short link در وردپرس

افزونه Bitly یک افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس می باشد که به شما این امکان را می دهد با یک کلیک لینک های کوتاه و قابل سفارشی ایجاد کنید. همچنین این پلاگین به شما این اجازه را می دهد تا مدیریت کاملی روی لینک هایی که روی آنها کلیک شده است، داشته باشید. لینک هایی که به وسیله این افزونه کوتاه می شوند کاملاً رمزگذاری شده هستند که همین موضوع به امن بودن آنها کمک می کند.

بیشتر بخوانید: تغییر و تبدیل لینک های خارجی به لینک های داخلی با سایت و افزونه

5- لینک کوتاه در وردپرس URL Shortify

پلاگین کوتاه کننده لینک وردپرس

افزونه URL Shortify جزء بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس می باشد که می توانید آدرس های طولانی و زشت وب سایت خود را جهت اشتراک گذاری در سایر شبکه ها، کوتاه کنید. همچنین این پلاگین ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از پیشخوان وردپرس خود نظارت کاملی بر روی لینک های سایت خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید: چگونه در وردپرس لینک دانلود بگذاریم؟ آموزش ساخت لینک دانلود در وردپرس

6- لینک کوتاه در وردپرس Affiliate Links

لینک کوتاه در wordpress

افزونه Affiliate Links یک پلاگین وردپرس است که نه تنها به شما این امکان را می دهد که لینک ها (URL) را کوتاه کنید، بلکه به شما این امکان را می دهد که این پیوندها را پنهان کنید تا در معرض هک قرار نگیرند. همچنین این افزونه به صورت کامل با ابزار گوگل آنالیتیکس ادغام شده است که می توانید جزیه و تحلیل و جزئیات کلیک ها را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: سایت لینک چیست؟ چگونه در گوگل سایت لینک داشته باشیم؟

7- لینک کوتاه در وردپرس WP URLs

شورت لینک در وردپرس

افزونه WP URLs یک افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس می باشد که ویژگی های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این پلاگین لیستی را در اختیار شما قرار می دهد که تمام URL های طولانی و لینک های کوتاه ایجاد شده را به شما نمایش می دهد که با استفاده از آن می توانید مدیریت بهتر و راحت تری روی لینک های سایت خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین افزونه های نمایش آخرین مطالب و اخبار در وردپرس

آموزش ساخت لینک کوتاه در وردپرس با افزونه و بدون پلاگین

جمع بندی

با کمک یک افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس، می توانید لینک های بزرگ و ناخوشایند سایت خود را به لینک های کوتاه و زیبا در یک چشم برهم زدن تبدیل کنید. ما در این مطلب 7 مورد از بهترین افزونه کوتاه کننده لینک وردپرس که تاکنون ارائه شده است را جمع آوری و به شما عزیزان معرفی کردیم. قطعاً این افزونه ها به شما کمک می کنند تا هر لینک بلندی را به سادگی کوتاه کنید، فقط کافیست یکی از آنها را روی وردپرس خود نصب و فعال نمائید.

منبع: isitwpformget

درباره نویسندهسعید انوشه
( عضو از 2 سال قبل )
 • 782 نوشته
 • 0 دیدگاه
 • 8 محصول
 • 0 دوره آموزشی

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :
 • تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.
 • آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و... در متن دیدگاه حذف خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا... باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطافزونه لیست علاقه مندی در ووکامرس | YITH WooCommerce Wishlist

2211
2
با سلام امروز با شما هستیم تا افزونه ای را معرفی کنیم که به وسیله ی آن بتوانید برای آندسته از کاربرانی که مایل به خرید در همان لحظه ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

افزونه ارسال ایمیل از طریق جیمیل در وردپرس

2332
0
با سلام در این مطلب شما می توانید در وردپرس خود به راحتی ایمیل ارسال کنید. یکی از بخش های مهم در وردپرس، سیستم ارسال و دریافت ایمیل است اما در ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

ترجمه سایت های وردپرسی با PolyLang

3951
2
به نام خداوند مهربان امروز هم با آموزش یک افزونه ای در خدمت شما هستیم بسیاری از کابران در صدد اجرایی کردن زبان های مختلف بر روی سایت های خود ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

ورود به سایت از طریق فیسبوک

1791
2
با سلام شما با خواندن این آموزش می توانید به وسیله فیسبوک وارد سایت شوید .پس با ما همراه باشید تا نحوه کار را به شما آموزش بدهیم. همانطور که ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

نمایش نویسندگان مطالب در وردپرس با افزونه Co-Authors Plus

1950
0
آیا قصد دارید نویسندگان مطالب سایت خود را نمایش دهید؟ اگر شما صاحب یک وب سایت با نویسنده های مختلفی هستید، ممکن است بخواهید تا نامهرنویسنده را در ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

ایجاد ابزارک چسبان در وردپرس

1813
2
با سلام حتما در بسیاری از سایت ها مشاهده کرده اید برای اینکه وقتی از سایتی بازدید می کنید یک تبلیغ یا بنری همراه شماست،یعنی به این صورت که ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

14 تا از بهترین افزونه های کش وردپرس برای افزایش سرعت سایت

2242
0
یکی از مهم ترین قسمت های هر نوع وب سایتی، سرعت آن می باشد. به مرور و با گذشت زمان شما محتویات و افزونه های مختلفی را روی ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

بهترین افزونه های موجود برای پست تایپ سفارشی در وردپرس

3224
0
ساده ترین رویکرد برای ایجاد پست تایپ های سفارشی در وردپرس، استفاده از افزونه های موجود در این زمینه است. راهی ایمن و آسان که به کاربران تازه ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

دسته بندی مطالب

محصولات حرفه ای

جستجو کنید…

همکار ما شوید

اگر دوست دارید در زمینه آموزش ، افزونه ، قالب وردپرس و ووکامرس ، آموزش سئو و… مقالات آموزشی خود را در نوین وردپرس منتشر کنید میتوانید به عنوان نویسنده در نوین وردپرس فعالیت کنید.

 • تولید کننده فیلم آموزشی کار با محصولات
 • نویسندگی و ارسال مطالب آموزشی
 • تولید کننده دورهای آموزشی برنامه نویسی
 • فارسی سازی و ترجمه انواع قالب
 • و هر آنچه که توانایی دارید...
 • فهرست مطالب