انتقال محتوا از فایل ورد به وردپرس با افزونه Mammoth

ایجاد محتوای حرفه ای در سایت های مختلف بسیار مهم است و کاربردی بودن محتوا نشان از مفید بودن آن برای کاربر می باشد و یکی از فاکتور های بسیار مهم در سئو است؛ همچنین کاربران در صورت بازدید از مطالب شما و بررسی کیفیت مطالب و مطلوب بودن آن، بارها و بارها از سایت شما بازدید خواهند نمود و این اتفاق خوش آیندی می باشد. در بسیاری از سایت ها، مدیریت سایت توسط چندین فرد یا نویسنده صورت می گیرد که گاهی بدلیل امنیت سایت نمی توان اطلاعاتی را در اختیار نویسنده قرار داد و مطالب آنها را می توان به صورت ورد دریافت نمود و در سایت پیاده سازی کرد. باز کردن فایل های ورد و کپی کردن آن در وردپرس ممکن است کمی زمان ببرد و در صورت بالا بودن تعداد آنها زمان قابل توجهی را تلف می کند. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان بدون باز کردن فایل ورد، به صورت مستقیم محتوای موجود در آن را در وردپرس کپی کرد. در ادامه با ما و آموزش انتقال محتوا از فایل ورد به وردپرس با افزونه Mammoth همراه باشید.

انتقال محتوا از فایل ورد به وردپرس با افزونه Mammoth

انتقال محتوا از فایل ورد به وردپرس با افزونه Mammoth

افزونه Mammoth یک افزونه وردپرس می باشد که توسط آن قادر به انتقال محتوا از فایل های ورد به سایت وردپرسی خود خواهید بود و با اینکار دیگر نیازی به اتلاف وقت در هنگام انتقال محتوا نخواهید بود و به صورت مسقیم محتوای آن را با آپلود کردن وارد وردپرس می نمایید. برای استفاده از این افزونه ابتدا اقدام به نصب آن از طریق بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس نمایید. پس از نصب در هنگام ارسال مطلب بخشی برای آپلود فایل ورد مشاهده می کنید که توسط آن باید فایل مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

انتقال محتوا از فایل ورد به وردپرس با افزونه Mammoth

نتیجه گیری: در برخی از سایت ها نیاز به دریافت محتوا از نویسندگان به صورت وردپرس می باشد که در این مطلب اقدام به آموزش انتقال محتوا از فایل ورد به وردپرس با افزونه Mammoth نمودیم.

 

دانلود افزونه Mammoth .docx converter

مطالب مرتبط با این نوشته

افزونه هایی که در وردپرس که از هوش مصنوعی استفاده می کنند

افزونه هایی که در وردپرس که از هوش مصنوعی استفاده می کنند

آیا میخواهید از هوش مصنوعی در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟ احتمال اینکه شما همین حالا در حال استفاده از یکی از این افزونه ها باشید وجود دارد. در این مطلب میخواهیم برخی افزونه های…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *


عیدانه ترین محصولات نوین وردپرس | 70% تخفیف تکرارنشدنی برای قالب وردپرس چند منظوره و شرکتی Zephyr تا ساعت 12 شب - فقط 16.500 تومان خرید آنلاین محصول
Hello. Add your message here.