پاک کردن فایل های بی استفاده از مخزن وردپرس

با سلام خدمت نوین وردپرسی ها

شاید برای شما هم دیدن فایل هایی که در هسته وردپرس هستند و بدون استفاده باقی ماندند و حوصله ای هم برای پاک کردن آن ندارید و یا شاید تعداد آن خیلی زیاد باشد که پاک کردن آن دردسر های زیادی داشته باشد. در این آموزش ما میخواهیم افزونه ای را معرفی کنیم که شما به وسیله ی آن می توانید فایل های بی استفاده را مشخص و به صورت کلی از وردپرس خود حذف کنید.این کار باعث تسهیل در سرعت سایت خودتان نیز می شود.

banner-772x250

افزونه ای که برای اینکار در نظر گرفته شده است افزونه ی Old Core Files نام دارد. پس از نصب این افزونه و فعال کردن آن ، گزینه ای بنام Old Core Files در قسمت ابزار ها ظاهر می شود.(همانند تصویر زیر)

setting-hamyarwp

در بخش تنظیمات Old Core Files میتوانید تعداد فایل های خود را مشاهده کنید و در بخش Existing فایل های بدون استفاده از مخزن قدیمی وردپرس را که هنوز بر روی هاست شما است را نشان می دهد.ولی باید این فایل ها را طریق هاست خود اقدام به پاک کردن کنید.

screenshot-2

شما در این بخش با مشاهده تعداد فایل ها ی بدون استفاده خود می توانید برای پاک کردن به هاست خود بروید و اینکار را انجام دهید اما قبل از همه ی اینکارا از هاست خود یک پشتیبان بگیرید.

با سپاس از شما می توانید لینک دانلود این افزونه را دریافت کنید

دانلود old-core-files

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

Tool tip