ارسال یک پست با چند نویسنده در وردپرس ( یک نوشته با چند نویسنده )

از آنجایی که در بسیاری از وب سایت ها اغلب نویسندگان متعددی در یک مقاله کار میکنند به عنوان مثال، در وب سایت های خبری گاهی اوقات چندین خبرنگار به یک داستان واحد کمک می کنند در این صورت ممکن است صاحبان وب سایت بخواهند همه نویسندگان را که در پست کار کرده اند، نمایش داده شود. در این آموزش ما برای شما نحوه اجازه دادن به چندین نوییسنده در پست وردپرس را نشان خواهیم داد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Co-Authors Plus را نصب و فعال سازی کنید. بعد شما باید پست یا صفحه را که می خواهید اعتبار چندین نویسنده را جلب کنید، ویرایش کنید. در صفحه ویرایش پست، شما جعبه نویسندگان جدید را درست زیر ویرایشگر پست مشاهده خواهید کرد.

به طور پیشفرض، در سایت نویسنده اصلی پست را نشان می دهد. شما می توانید با وارد کردن نام خود در کادر جستجو، نویسندگان دیگری را اضافه کنید. همانطور که شما تایپ می کنید، افزونه شروع به نشان دادن کاربران می کند شما باید کاربر را که میخواهید به عنوان نویسنده ایجاد کنید را با کلیک روی آن انتخاب کنید. نام نویسنده انتخاب شده در زیر نام نویسنده اصلی ظاهر می شود.

شما میتوانید چندین نویسنده را برای یک پست انتخاب کنید و بعد از انتخاب کردن و ذخیره آن براحتی در زیر پست ها نویسنده های مورد نظر شما نمایش داده خواهد شد.

دانلود افزونه Co-Authors Plus

اضافه کردن نویسندگان مهمان در سایت وردپرسی

به طور پیشفرض، این افزونه فقط می تواند جستجو کند و کاربران ثبت نام شده را در وب سایت شما نشان دهد. اگر می خواهید نویسندگان مهمان را که هنوز ثبتنام نکرده اند را به عنوان نویسنده نمایش دهید باید چه کار انجام دهید؟

چند راه برای پذیرش پست های ارسال شده توسط وردپرس وجود دارد. شما می توانید یک حساب کاربری برای نویسندگان ایجاد کنید یا می توانید پست ها را مستقیم قبول کنید. شرکت Co Authors Plus یک کار ساده ای برای انجام این کار به شما پیشنهاد میدهد این شرکت اجازه میدهد که شما نویسندگان مهمان را بدون دادن دسترسی به ناحیه مدیر در وب سایت خود اضافه کنید. نویسندگان مهمان می توانند پست های خود را از طریق ایمیل ارسال کنند و شما می توانید آنها را به سایت WordPress اضافه کنید.

پس بیایید ببینیم چگونه میتوانیم نویسندگان مهمان را در وب سایت خود اضافه کنیم؟

در ابتدا برای انجام این کار شما باید به بخش Users / صفحه نویسندگی مهمان (Guest Authors) مراجعه کنید. و بر روی دکمه ‘Add New’ بالای صفحه کلیک نمایید.

در صفحه بعدی، شما باید  اطلاعات نویسنده مانند نام، ایمیل، وب سایت و غیره را ارائه دهید، پس از اتمام کار بر روی دکمه ‘Add new guest author’  کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

در این بخش شما با موفقیت یک نویسنده مهمان را اضافه کردید حالا شما می توانید آنها را به عنوان نویسنده برای پست در سایت وردپرسی خود انتخاب کنید، درست مثل کاربران ثبت نام شده که به عنوان نویسنده انتخاب کرده اید.
مطالب مرتبط با این نوشته

مدیریت بهتر رزروهای آنلاین با افزونه StartBooking

مدیریت بهتر رزروهای آنلاین با افزونه StartBooking

آیا میخواهید رزروهای آنلاین در سایت وردپرس خود را بهتر مدیریت کنید؟ بسیاری از کسب و کارهای وردپرسی و افراد حقیقی متکی به یک سیستم رزرو هستند تا کسب و کار خود را هر چه…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *


🌙 جشنواره عید فطر نوین وردپرس با تخفیف های بی نظیر ( تا 90 درصد تخیف برای تمامی محصولات ) آغاز شد... ورود به صفحه ویژه جشنواره
Hello. Add your message here.