تغییر نوع پست ها در وردپرس – تبدیل برگه به نوشته و…

با سلام

امروز در این آموزش قصد داریم تا شما را با افزونه ای آشنا کنیم که به وسیله ی آن بتوانید بدون نیاز به انجام کاری و یا کپی کردن یک نوشته و یا برگه بتوانید نوع پست را تغییر دهید. یعنی به زبان ساده تر بگوییم، به طور مثال برگه ای در پیشخوان وردپرس خود ایجاد کرده اید اما این را میخواهید بدون آنکه نوشته های داخل برگه را کپی کنید و در قسمت نوشته آن را کپی کنید. می توانید با یک حرکت ساده برگه را به نوشته تبدیل و یا برعکس و.. پس با ما همراه باشید.

افزونه ای که برای اینکار در نظر گرفته ایم Post Type Switcher نام دارد.

ابتدا این افزونه را  از لینکی که در انتهای همین آموزش قرار داده شده است می توانید دانلود کرده و سپس نصب کنید. همانطور که بعد از فعال کردن این افزونه مشاهده می کنید در منوی پیشخوان شما گزینه ای اضافه نخواهد شد. و شما تنها کافیه به بخشی که میخواهید مطلب خود را تغییر بدهید مراجعه کنید.

همانطور که در تصویر هم مشخص کردیم ستونی با عنوان Type اضافه شده است که در آن ستون خاصیت اون نوشته شرح داده شده است. اما برای اینکه بخواهید این ستون را ویرایش کنید دو راه به شما پیشنهاد می شود.

در راه اول : شما می توانید نوشته و یا برگه را ویرایش کنید. و همانند تصویری که در زیر می بینید می توانید در ستون سمت چپ و در بخش انتشار نوع در قسمت Post Type تغییر دهید.

اما راه دوم که سایت نوین وردپرس هم این راه را به شما پیشنهاد میدهد.این است وقتی قصد تغییر نوشته و یا برگه را دارید.همانجا گزینه ویرایش سریع را کلیک کنید.در این بخش شما با گزینه ی Post Type مواجه می شوید که می توانید خاصیت نوشته ی خود را تغییر دهید.( همانند تصویر زیر )

با تشکر از دقت شما. می توانید این افزونه را بصورت رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود افزونه Post Type Switcher

راستی ! با عضویت در کانال تلگرام نوین وردپرس حتی یک مطلب وردپرس را هم از دست نخواهید داد...             عضویت در کانال

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *