تغییر نوع پست ها در وردپرس – تبدیل برگه به نوشته و… با افزونه Post Type Switcher

با سلام

امروز در این آموزش قصد داریم تا شما را با افزونه ای آشنا کنیم که به وسیله ی آن بتوانید بدون نیاز به انجام کاری و یا کپی کردن یک نوشته و یا برگه بتوانید نوع پست را تغییر دهید. یعنی به زبان ساده تر بگوییم، به طور مثال برگه ای در پیشخوان وردپرس خود ایجاد کرده اید اما این را میخواهید بدون آنکه نوشته های داخل برگه را کپی کنید و در قسمت نوشته آن را کپی کنید. می توانید با یک حرکت ساده برگه را به نوشته تبدیل و یا برعکس و.. پس با ما همراه باشید.

افزونه ای که برای اینکار در نظر گرفته ایم Post Type Switcher نام دارد.

ابتدا این افزونه را  از لینکی که در انتهای همین آموزش قرار داده شده است می توانید دانلود کرده و سپس نصب کنید. همانطور که بعد از فعال کردن این افزونه مشاهده می کنید در منوی پیشخوان شما گزینه ای اضافه نخواهد شد. و شما تنها کافیه به بخشی که میخواهید مطلب خود را تغییر بدهید مراجعه کنید.

افزونه Post Type Switcher

همانطور که در تصویر هم مشخص کردیم ستونی با عنوان Type اضافه شده است که در آن ستون خاصیت اون نوشته شرح داده شده است. اما برای اینکه بخواهید این ستون را ویرایش کنید دو راه به شما پیشنهاد می شود.

راه اول :

شما می توانید نوشته و یا برگه را ویرایش کنید. و همانند تصویری که در زیر می بینید می توانید در ستون سمت چپ و در بخش انتشار نوع در قسمت Post Type تغییر دهید.

راه دوم:

اما راه دوم که سایت نوین وردپرس هم این راه را به شما پیشنهاد میدهد.این است وقتی قصد تغییر نوشته و یا برگه را دارید.همانجا گزینه ویرایش سریع را کلیک کنید.در این بخش شما با گزینه ی Post Type مواجه می شوید که می توانید خاصیت نوشته ی خود را تغییر دهید.( همانند تصویر زیر )

با تشکر از دقت شما. می توانید این افزونه را بصورت رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود افزونه Post Type Switcher
مطالب مرتبط با این نوشته

مدیریت بهتر رزروهای آنلاین با افزونه StartBooking

مدیریت بهتر رزروهای آنلاین با افزونه StartBooking

آیا میخواهید رزروهای آنلاین در سایت وردپرس خود را بهتر مدیریت کنید؟ بسیاری از کسب و کارهای وردپرسی و افراد حقیقی متکی به یک سیستم رزرو هستند تا کسب و کار خود را هر چه…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *

کد امنیتی زیر را وارد کنید: *


🌙 جشنواره عید فطر نوین وردپرس با تخفیف های بی نظیر ( تا 90 درصد تخیف برای تمامی محصولات ) آغاز شد... ورود به صفحه ویژه جشنواره
Hello. Add your message here.