آموزش آگاه کردن کاربران از تایید دیدگاه ارسال شده در وردپرس

مدیریت دیدگاه ها موثرترین راه برای حفظ و حراست بخش دیدگاه ها از دیدگاه های اسپم و جفنگ است. اما وقتی که کاربری دیدگاه خود را ارسال می کند، هیچ راهی وجود ندارد که آنها متوجه شده شوند که آیا دیدگاهی که ارسال کرده اند تایید شده است یا خیر. برای کاربرانی که دیدگاه های موثر و مفیدی برای مطالب شما می نویسند، وجود اطلاع رسان و آگاهی دهنده از اینکه دیدگاه ارسال شده آنها تایید شده است، موجب خواهد شد که مجددا به سایت شما مراجعه کنند. این کار برای تعامل و ترغیب هر چه بیشتر کاربران بسیار خوب است. در این مطلب به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید کاربران خود را از تایید دیدگاه ارسال شده اشان آگاه کنید.

 

آگاه کردن کاربران از تایید دیدگاه ارسال شده در وردپرس

ابتدا میبایست افزونه  Comment Approved را نصب و فعال کنید. برای دریافت این افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “سه روش مختلف نصب پلاگین (افزونه) در وردپرس” را مطالعه کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه میبایست به قسمت تنظیمات > Comment Approved رفته و تنظیمات مربوط به افزونه را انجام دهید.

شما می توانید ایمیل اطلاع رسانی که برای کاربر به هنگام تایید دیدگاه ارسال می شود را اصلاح کنید. دو شورت کد برای استفاده در دسترس است. شما می توانید از %name% برای نمایش نام نویسنده دیدگاه و از %permalink% برای اضافه کردن لینک مطلب مذکور به ایمیلی که ارسال می شود استفاده کنید.

در نهایت فراموش نکنید که تیک گزینه Enable comment approved message را بزنید. به محض اینکه کارتان تمام شد، بر روی دکمه Save کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند.

اگر شما تیک گزینه ” نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد” را در قسمت تنظیمات > گفت‌و‌گو زده اید، نویسنده دیدگاه تنها برای اولین دیدگاه اش ایمیل اطلاع رسانی را دریافت خواهد کرد. این کار باعث می شود که از ارسال ایمیل های بسیار زیاد جلوگیری شود.

 

 

دانلود افزونه Comment Approved

مطالب مرتبط با این نوشته

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

چگونه با افزونه iThemes Security وب سایتی ضد گلوله داشته داشته باشیم؟

معرفی بیش از ۳۰ روش برای داشتن وب سایتی ضد گلوله

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است.