معرفی بهترین افزونه های نقد و بررسی محصولات در وردپرس

ضعیفمتوسطخوببسیار خوبعالی
( 0 رای , میانگین : 0,00 از 5)
بارگذاری...

به دنبال بهترین افزونه های نقد و بررسی محصولات برای وردپرس میگردید؟ اگر به صورت منظم جزئیات مربوط به نقد وبررسی محصولات را در سایت خود قرار میدهید، بدین ترتیب می توانید از یک افزونه نقد و بررسی استفاده کنید تا این جزئیات را بیشتر با سئو سازگار کنید. در این مطلب میخواهیم به شما بهترین افزونه های نقد و بررسی که برای وردپرس موجود می باشند را معرفی کنیم.

بهترین افزونه های نقد و بررسی محصولات

 

علت استفاده از افزونه نقد وبررسی در وردپرس چیست؟

وقتیکه میخواهید چیزی بخرید، چه می کنید؟ اگر شما هم مثل دیگر افراد هستید، بدین ترتیب شما هم احتمالا نقد و بررسی های مربوط به محصول را خوانده و آنرا با دیگر گزینه های مختلف موجود مقایسه می کنید.

به همین خاطر است که بسیاری از سایت های نقد و بررسی در این زمینه محبوب کاربران و شناخته شده هستند. حتی Amazon که بزرگترین فروشگاه آنلاین در دنیا است، نقد و بررسی های مربوط به محصولات را برجسته می کند.

بسیاری از صاحبان سایت ها نقد و بررسی هایی را در رابطه با محصولات مختلف می نویسند تا به صورت آنلاین کسب درآمد کنند. برخی از آنها به صورت مستقیم از شرکتی که برای آن نقد و بررسی می نویسند پول دریافت می کنند و برخی دیگر از لینک های بازاریابی استفاده می کنند.

شما می توانید نقد و بررسی خود را به صورت یک مطلب در وبلاگ خود نوشته و منتشر کنید. اما یک وبلاگ ساده از فرمت نقد و بررسی که توسط موتورهای جستجو پشتیبانی می شود، استفاده نمی کند. این یعنی مطالبی که شما آنها را به صورت نقد و بررسی نوشته اید، به همان صورت نقد و بررسی در موتورهای جستجو برجسته و نمایش داده نخواهند شد.

برای سئو بهتر، شما میبایست نقد و بررسی های خود را با فرمت مربوط به آن و به کمک schema.org بنویسید. یک افزونه نقد و بررسی محصولات به شما کمک می کند تا به آسانی نقد و بررسی هایی را بنویسید که با موتورهای جستجو سازگار بوده و در سایت نیز زیبا به نظر برسند.

با این تفاسیر بهتر است نگاهی بیندازیم به بهترین افزونه های نقد و بررسی که برای وردپرس موجود هستند.

 

۱- WP Product Review Pro

WP Product Review بهترین افزونه نقد و بررسی برای وردپرس است. این افزونه شامل قسمت تنظیماتی است که به شما اجازه می دهد تا چگونگی مدیریت و نمایش نقد و بررسی ها در سایت خود را انتخاب کنید.

اضافه کردن نقد و بررسی مربوط به یک محصول بسیار ساده است. تنها کافی است که گزینه مربوط به نقد و بررسی را به هنگام نوشتن مطلب خود انتخاب کرده و به دنبال آن افزونه تمام تنظیماتی که برای نوشتن نقد و بررسی لازم است را به شما نمایش خواهد شد. شما می توانید نقد و بررسی خود را به بخش های مختلف ویژگی ها، تصاویر، مزایا و معایب و مواردی از این دست تقسیم کنید.

این افزونه شامل ابزارک هایی است که به شما اجازه می دهند تا نقد و بررسی های صورت گرفته را نیز در سایت خود نمایش دهید. شما همچنین میت وانید نقد و بررسی هایی را که توسط کاربران ارسال می شود جمع آوری کرده و یا به کاربران خود اجازه دهید تا امتیاز مورد نظر خود را به محصول مذکور داده و نقد خود را از قسمت دیدگاه ها ارسال کنند. تمام نقد و بررسی ها با فرمت سازگار با schema.org نمایش داده خواهند شد که بیشترین سازگاری با سئو را دارد.

 

۲- All in One Schema Rich Snippets

همان طور که پیشتر اشاره کردیم، نقد و بررسی های شما میبایست سازگار با سئو باشند. All in one Schema Rich Snippets به شما اجازه می دهد تا انواع مختلفی از مطالب را با استفاده از فرمت سازگار با سئو بنویسید آن هم به گونه ای که شامل نقد و بررسی مربوط به محصولات باشند.

تنها کافی است Item Review را از منوی کشویی موجود در صفحه ارسال مطلب انتخاب کنید، با این کار افزونه گزینه های مربوط به نقد و بررسی را به شما نمایش خواهد داد که شامل نام نقدکننده، نام محصول و امتیاز محصول خواهند بود. این افزونه اطلاعات مذکور را در زیر مطلب شما و با فرمت سازگار با سئو نمایش خواهد داد.

۳- WP Review Pro

WP Review یکی دیگر از گزینه های موجود برای اضافه کردن نقد و بررسی مربوط به محصولات در وردپرس است. این افزونه مناسب کاربران تازه وارد بوده و کار با آن بسیار ساده است. بعد از فعالسازی افزونه، تنها کافی است مطلب جدیدی نوشته و نوع نقد و بررسی را انتخاب کنید.

این افزونه سه نوع مختلف امتیازدهی برای نقد و بررسی را پشتیبانی می کند که شامل ستاره، امتیاز و درصد است. شما همچنین می توانید امتیازهای مختلفی را برای ویژگی هایی که میخواهید اضافه کنید. این افزونه همچنین از قابلیت امتیازدهی توسط کاربران نیز پشتیبانی می کند که به کاربران اجازه می دهد تا امتیاز مورد نظر خود را برای محصول مذکور ثبت کنند.

این افزونه گزینه هایی نیز برای سفارشی سازی استایل نمایش نقد و بررسی ها دارد که می توانید برای تغییر آنها از قسمت تنظیمات بر روی WP Review کلیک کنید. در صفحه مذکور می توانید رنگی باکسی را که میخواهید نقد و بررسی ها نمایش داده شوند تغییر دهید تا متناسب با رنگ قالب سایت باشد.

 

۴- Rich Reviews

Rich Reviews افزونه ساده و رایگانی است که به شما اجازه می دهد تا نقد و بررسی های خود را برای محصولات، سرویس ها یا سایت ها اضافه کنید. شما همچنین می توانید به کاربران اجازه دهید تا نقد و بررسی های خود را نیز ثبت کنند.

این افزونه از شورت کد برای نمایش نقد و بررسی ها استفاده کرده و شما می توانید نقد و بررسی خود را در هر جایی از سایت خود که بخواهید شامل مطالب، برگه ها و سایدبار به نمایش درآورید.

اگر شما در حال جمع آوری نقد و بررسی های ثبت شده توسط کاربران هستید، افزونه به شما اجازه می دهد تا به صورت دستی هر یک از نقد و بررسی ها را قبل از انتشار در سایت تایید کنید. قسمت تنظیمات افزونه شامل راهنمای کاملی است در مورد اینکه چگونه می توانید از این افزونه استفاده کنید.

 

۵- WP Customer Reviews

افزونه WP Customer Reviews به شما اجازه می دهد تا نقد و بررسی های مشتریان خود را همان گونه که خود اقدام به نوشتن نقد و بررسی می کنید، جمع آوری کنید. بعد از فعالسازی افزونه، تنها کافی است مطلبی را که میخواهید نقد و بررسی به آن اضافه کنید ویرایش کرده و گزینه مربوط به نقد و بررسی (review) را چک کنید.

بعد از آن میبایست به Reviews » All Reviews رفته و در صفحه مذکور بر روی دکمه Add New کلیک کنید. بعد از آن شما می توانید مطلب مورد نظر خود را انتخاب کرده و نقد و بررسی خود را بنویسید. افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا قابلیت ثبت نقد و بررسی های کاربران را فعال کنید، قابلیتی که به شما اجازه می دهد تا بتوانید این نقد و بررسی های کاربران را تایید و آنها را برای نمایش در سایت خود منتشر کنید.

این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا فرم نقد و بررسی را که به کاربران نمایش داده می شود سفارشی سازی کنید.

 

۶- Site Reviews

Site Reviews به شما اجازه می دهد تا نقد و بررسی های مشتریان برای محصولات، سرویس ها یا کسب و کارهای محلی را دریافت کنید. این افزونه شامل بخش تنظیمات ساده است که به شما اجازه می دهد تا چگونگی جمع آوری نقد و بررسی ها و چگونگی نمایش آنها را کنترل کنید. شما می توانید فرم مربوط به نقد و بررسی را سفارشی سازی کرده و آن را با استفاده از شورت کدی که در اختیار دارید، در هر جایی از سایت خود که میخواهید به نمایش درآورید.

شما همچنین می توانید نقد و بررسی ها را با استفاده از شورت کد نمایش دهید. این افزونه بخشی را به ویرایشگر مطلب اضافه می کند که به کمک ان می توانید شورت کد مربوط به نقد و بررسی ها را در مطلب خود وارد کرده و به صورت دستی فرم نقد و بررسی و چکیده نقد و بررسی را نمایش دهید.

درباره نویسندهجواد
( عضو از 3 سال قبل )
 • 221 نوشته
 • 33 دیدگاه
 • 0 محصول
 • 0 دوره آموزشی
جواد - عضو تیم تحریریه مجموعه نوین وردپرس...

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :
 • تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.
 • آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و... در متن دیدگاه حذف خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا... باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطزیر نظر داشتن نویسندگان در وردپرس با افزونه | Simple History

517
0
با سلام خدمت همراهان گرامی نوین وردپرس با آموزش افزونه Simple History همراه ما باشید امیدارم مورد پسند باشد. شما به وسیله افزونه Simple History قادر خواهید بود فعالیت های ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

ایجاد خودکار تصویر شاخص برای نوشته ها

897
0
با سلام در این آموزش شما می توانید تصاویر شاخص برای نوشته یا برگه خود در وردپرس بسازید. راه های مختلفی وجود دارد برای اینکه شما بتوانید سایت خود را توسط آن به ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

آموزش اضافه کردن تگ های Title و NoFollow به قسمت گذاشتن پیوند در وردپرس

1479
0
آیا میخواهید به لینک های خود در وردپرس تگ title و nofollow را اضافه کنید؟ به صورت پیش فرض، وردپرس این امکان را برای کاربران فراهم نمی کند ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

افزونه پیش بینی فوتبال Football Pool برای وردپرس

6811
1
با سلام در خدمت شما هستیم با افزونه پیشبینی فوتبال در وردپرس یا همان افزونه Football Pool با استفاده این افزونه می توانید کاربران خودتون رو به یک پیش بین ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

نمایش شناسه مطالب در وردپرس

852
0
با سلام خدمت شما دوستان و کاربران محترم سایت نوین وردپرس حتما شما تاکنون با افزونه هایی کار کردید که اون افزونه ها از شما شناسه یا همان ID ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

ایجاد گیفت کارت برای مشتریان در ووکامرس

894
2
با سلام خدمت همراهان گرامی نوین وردپرس، با افزونه YITH WooCommerce Gift Cards از افزونه های مرتبط با ووکامرس با شما هستیم. معمولا کارت هدیه و یا گیفت کارت را ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

نمایش درختی دسته بندی ها در وردپرس با افزونه JQuery Categories List Widget

1308
0
سلام خسته نباشید کاربران عزیز امروز با یک افزونه رایگان در خدمت شما هستیم افزونه ای که محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد نام این افزونه jQuery Categories List ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

آموزش اضافه کردن نوار جستجوگر به فهرست وردپرس (گام به گام)

612
0
آیا میخواهید نوار جستجوگر را به فهرست سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ فرم جستجو می تواند برای کاربران بسیار مفید و کاربردی باشد چرا که می توانند از ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

دسته بندی مطالب

محصولات حرفه ای

همکار ما شوید

اگر دوست دارید در زمینه آموزش ، افزونه ، قالب وردپرس و ووکامرس ، آموزش سئو و… مقالات آموزشی خود را در نوین وردپرس منتشر کنید میتوانید به عنوان نویسنده در نوین وردپرس فعالیت کنید.

 • تولید کننده فیلم آموزشی کار با محصولات
 • نویسندگی و ارسال مطالب آموزشی
 • تولید کننده دورهای آموزشی برنامه نویسی
 • فارسی سازی و ترجمه انواع قالب
 • و هر آنچه که توانایی دارید...
 • فهرست مطالب