بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی برای وردپرس (۲۰۱۸)

ضعیفمتوسطخوببسیار خوبعالی
( 0 رای , میانگین : 0,00 از 5)
بارگذاری...

آیا به دنبال بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی برای سایت وردپرس خود هستید؟ افزونه های اجتماعی زیادی برای وردپرس وجود دارند که کار را برای انتخاب توسط کاربران تازه وارد سخت کرده اند. در این مطلب میخواهیم به معرفی بهترین افزونه های شبکه های اجتماعی برای وردپرس که میتوانید روی سایت خود نصب کنید بپردازیم.

افزونه های شبکه های اجتماعی

در یک افزونه اجتماعی برای وردپرس باید به دنبال چه چیزی بود؟

مشکل اصلی با افزونه های شبکه های اجتماعی وردپرس، بارگذاری و عملکرد آنها است. از آنجایی که این افزونه ها میبایست فایل های استایل و اسکریپت اضافی را بارگذاری کنند، اغلب باعث کند شدن سایت کاربر می شوند.

شما میبایست تعادلی بین قابلیت ها و بارگذاری سایت وردپرس خود برقرار کنید. یک افزونه اجتماعی با قابلیت های بسیار میتواند به خاطر کند کردن سایت شما و تاثیرگذاشتن بر روی تجربه کاربری، کمتر مفید واقع شود.

بعد از آن شما میبایست تصمیم بگیرید که کدام شبکه های اجتماعی میبایست در سایت شما نمایش داده شوند. اضافه کردن کمتر برخی گزینه ها و قابلیت ها میتوانند بهم ریختگی را کاهش داده و تجربه کاربری بهتری را برای کاربر فراهم کنند.

بسیاری از افزونه های اجتماعی به شما اجازه می دهند تا آیکون های اجتماعی را در سایدبار، زیر مطالب، قبل از مطالب و یا مواردی از این دست نمایش دهید. شما میبایست در مورد نحوه نمایش آیکون ها و آیا اینکه افزونه مذکور از آن پشتیبانی می کند یا نه، تصمیم بگیرید.

 

۱٫ Shared Counts

Shared Counts افزونه ای پرسرعت برای وردپرس در زمینه شبکه های اجتماعی است و کار با آن آسان است. این افزونه شامل تعداد محدودی از شبکه های اجتماعی شناخته شده نظیر: فیس بوک، توئیتر، گوگل پلاس، پینترست و لینکداین است.

چندین استایل برای دکمه ها وجود دارد و شما میتوانید علاوه بر انتخاب استایل ها، محلی را که میخواهید آنها نمایش داده شوند انتخاب کنید. شما همچنین میتوانید این آیکون های را با پست تایپ های سفارشی خود نیز نمایش دهید.

افزونه تعداد اشتراک گذاری صورت گرفته برای هر شبکه اجتماعی را نیز دریافت می کند. شما همچنین می توانید مجموع کل اشتراک گذاری های صورت گرفته برای تمام شبکه های اجتماعی را نیز نمایش دهید.

 

۲٫ Sassy Social Share

Sassy Social Share افزونه ای برای وردپرس در زمینه شبکه های اجتماعی است که قابلیت های بسیاری داشته و کار با ان آسان است. این افزونه از شبکه های اجتماعی متفاوت بسیاری پشتیبانی می کند و شما میتوانید دکمه های اشتراک گذاری خود را درون محتوا یا به صورت منوی شناور نمایش دهید.

این افزونه از قابلیت شمارش اشتراک گذاری ها نیز به خوبی پشتیبانی می کند. اما همانند بسیاری از افزونه های دیگر، برای دریافت آمار مربوط به اشتراک گذاری ها شما به یک سرویس سومی نیاز خواهید داشت.

این افزونه برای استایل مربوط به آیکون های خود سه طرح ابتدایی: گرد، مربعی یا مستطیلی را پیشنهاد کرده است. شما میتوانید چگونگی نمایش این آیکون ها در سایت خود را نیز تنظیم کنید.

 

۳٫ AddtoAny

AddtoAny ابزاری برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است که به صورت یک نیز در دسترس است. این افزونه بسیاری از شبکه های اجتماعی را پشتیبانی کرده و شامل طرح های شناور، استاندارد و نمایش سراسری در سایت می شود.

این افزونه می توانید شمارش اشتراک گذاری های صورت گرفته را بدون ایجاد حساب کاربری نمایش دهید و علاوه بر آن امکان هماهنگی با سرویس گوگل آنالیز را نیز ارائه می کند. AddtoAny در مقایسه با دیگر افزونه های موجود در زمینه شبکه های اجتماعی، تاثیر بسیار کمی روی سرعت و عملکرد سایت دارد.

 

۴٫ WordPress to Buffer

Buffer ابزار اجتماعی محبوبی است به شما اجازه می دهد تا نوشته های خود را برای اشتراک گذاری در شبکه های نظیر فیس بوک، توئیتر، لینکداین و مواردی از این دست، برنامه ریزی کنید. افزونه WordPress to Buffer به شما اجازه می دهد تا به صورت خودکار نوشته های جدید خود را به حساب کاربری تان در Buffer اضافه کردن تا در پروفایل های اجتماعی تان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند.

 

۵٫ Simple Social Icons

همان طور که از نامش پیداست، Simple Social Icons آیکون های شبکه های اجتماعی را در سابدبار به نمایش در می آورد. شما میتوانید رنگ آیکون ها را انتخاب کرده و سپس آدرس مربوط به حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی را وارد کرده و در سایت نمایش دهید.

این افزونه تعداد محدودی از شبکه های اجتماعی را پشتیبانی می کند که البته آن شبکه ها جز مهم ترین و شناخته شده ترین شبکه های موجود هستند. استفاده از این افزونه آسان بوده و تاثیر بسیار کمی بر روی سرعت و عملکرد سایت شما دارد.

 

۶٫ Social Icons Widget by WPZoom

Social Icons Widget به شما اجازه می دهد تا به آسانی آیکون های مربوط به شبکه های اجتماعی را به سابدبار سایت وردپرس خود اضافه کنید. این افزونه سه استایل مختلف برای آیکون ها ارائه می کند. شما همچنین می توانید از رنگ های دلخواه خود برای آیکون ها استفاده کنید.

بعد از نصب و فعالسازی افزونه کافی است به قسمت نمایش » ابزارک ها بروید و ابزارک مربوط به Social Icons را به سایدبار قالب خود اضافه کنید. سپس آدرس های پیش فرض مربوط به شبکه های اجتماعی را تغییر داده و یا شبکه های اجتماعی دیگری را نیز برای نمایش در سایت اضافه کنید.

 

۷٫ WordPress Social Login

آیا میخواهید به کاربران سایت خود اجازه ثبت نام، ورود و ارسال دیدگاه با استفاده از حساب کاربری شان در شبکه های اجتماعی را بدهید؟ WordPress Social Login به شما اجازه می دهد تا چنین کاری را بکنید.

استفاده از این افرونه بسیار آسان بوده و تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی را پشتیبانی می کند. این افزونه همچنین شامل ماژول هایی است که میتوانید از آنها برای نمایش آمار کاربران، مدیریت کاربران و یا جزئی از بادی پرس استفاده کنید.

 

۸٫ Revive Old Post

برای ترغیب هر چه بیشتر کاربران سایت خود در شبکه های اجتماعی شما میتوانید نوشته های بیشتری از سایت خود را در حساب های خود در شبکه های اجتماعی ارسال کنید. این کار میتوانید زمان زیادی از شما بگیرد.

افزونه Revive Old Post به شما اجازه می دهد تا به صورت خودکار نوشته های قدیمی سایت خود را در حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این کار به شما اجازه می دهد تا حساب های کاربری تان در شبکه های مذکور را نیز فعال نگه دارید. این افزونه همچنین این امکان را برای کاربران شما فراهم می کند تا بتوانند مطالب محبوب سایت شما را شناسایی کنند.

 

۹٫ Instagram Feed

آیا میخواهید تصاویر حساب اینستاگرام خود را در وردپرس نمایش دهید؟ Instagram Feed به شما اجازه می دهد تا به شکلی زیبا تصاویر اخیر حساب اینستاگرام خود را در وردپرس به نمایش درآورید.

برای این به یک access token برای حساب اینستاگرام خود نیاز خواهید داشت. بعد از آن شما میتوانید از شورت کدهای ارائه شده توسط افزونه برای نمایش فید اینستاگرام خود در هر جایی از سایت تان که بخواهید استفاده کنید.

این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا چندین فید آن هم با سفارشی کردن شورت کدها ایجاد کنید. شما حتی می توانید چندین حساب اینستاگرام خود را فراخوانی کرده و یک فید از آنها ایجاد کنید.

 

۱۰٫ Better Click to Tweet

به احتمال زیاد باکس هایی نقل قول مانند را در سایت های شناخته شده دیده اید که به کاربران اجازه می دهند تا نقل قول ها را در توئیتر به اشتراک بگذارند. افزونه Better Click to Tweet به شما اجازه می دهد تا چنین باکس هایی را برای نوشته های سایت خود ایجاد کنید.

درباره نویسندهجواد
( عضو از 3 سال قبل )
 • 221 نوشته
 • 33 دیدگاه
 • 0 محصول
 • 0 دوره آموزشی
جواد - عضو تیم تحریریه مجموعه نوین وردپرس...

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه

چند نکته قبل از ارسال دیدگاه :
 • تمامی دیدگاه ها قبل از انتشار عمومی توسط کارشناسان سایت بررسی خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تایید نخواهند شد.
 • آدرس سایت ، مشخصات مدیریت و... در متن دیدگاه حذف خواهند شد.
 • دیدگاه هایی که به زبان انگلیسی باشند تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه هایی که حاوی توهین ، تهدید یا... باشند تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطمشاهده تصاویرهای موجود در نوشته بصورت لایت باکس با افزونه Lightbox

576
0
با سلام خدمت دوستان عزیز با آموزشی دیگر در خدمت شما هستیم.شاید در بسیاری از سایت ها مشاهده می کنید که وقتی برای دیدن عکس های یک محصول روی ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

افزونه بهینه ساز وردپرس SEO Ultimate

723
0
با سلام خدمت نوین وردپرس های عزیز توی پست های سایت داشتم یه گشتی میزدم که متوجه جای خالی مقاله یا افزونه ای مرتبط با سئو و بهینه سازی ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

انواع تبلیغات و آموزش فروش و نمایش جایگاه های تبلیغاتی در وردپرس

905
0
آیا میخواهید جایگاه های تبلیغاتی سایت وردپرس خود را بفروشید؟ فروش جایگاه های تبلیغاتی یکی از راه های رایج برای کسب درآمد از سایت است. در این مطلب ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

ایجاد لیست علاقه مندی برای کاربران در وردپرس

956
0
حتما تا کنون برای شما نیز اتفاق افتاده است که وارد سایتی شده باشید و برخی از مطالب آن سایت برای شما جذابیت خاصی داشته باشد و نیاز ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

بهترین افزونه Popup وردپرس | ITRO Popup

1081
0
ITRO Popup یک افزونه بسیار سبک و کارا در وردپرس است که به کاربران اجازه  انجام تنظیمات کامل برای ایجاد پاپ آپ را میدهد . ITRO Popup یک ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

یادآوری به مشتریانی که اقلام خود را ثبت کرده ولی خرید نکرده اند

666
0
با سلام از سری آموزش های افزونه های وابسته به ووکامرس، اینبار با افزونه کاربردی YITH WooCommerce Review Reminder همراه ما باشید. اگر سایت فروشگاهی را مدیریت می کنید حتما با ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

درج کد در میان مطالب وردپرس با افزونه Crayon Syntax Highlighter

800
0
حتما تا کنون وارد سایت هایی که در حوزه برنامه نویسی یا طراحی سایت فعالیت می نمایند، کدهایی که در میان مطالب خود قرار می دهند را مشاهده ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

بهینه‌ کردن تصاویر بدون افت کیفیت در وردپرس با افزونه Image Optimizer Wd

546
0
سلام دوستان عزیز بایکی دیگر از افزونه های رایگان وردپرس در سایت نوین وردپرس در خدمت شما هستیم.با اینکه تصاویر عنصر بسیار مهمی در محتوا و ظاهر سایت ...
جزییات بیشتر آموزش را بخوانید!

دسته بندی مطالب

محصولات حرفه ای

همکار ما شوید

اگر دوست دارید در زمینه آموزش ، افزونه ، قالب وردپرس و ووکامرس ، آموزش سئو و… مقالات آموزشی خود را در نوین وردپرس منتشر کنید میتوانید به عنوان نویسنده در نوین وردپرس فعالیت کنید.

 • تولید کننده فیلم آموزشی کار با محصولات
 • نویسندگی و ارسال مطالب آموزشی
 • تولید کننده دورهای آموزشی برنامه نویسی
 • فارسی سازی و ترجمه انواع قالب
 • و هر آنچه که توانایی دارید...
 • فهرست مطالب

  =